رئیس سازمان تبلیغات اسلامی با اشاره به اینکه نزاع پیچیده ای را از سوی جهان در قبال انقلاب شاهد هستیم، گفت: گام دوم انقلاب باید با اتفاقات خوب رقم بخورد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس، حجت‌الاسلام محمد قمی پیش از ظهر دوشنبه در مراسم تودیع و معارفه مدیرکل جدید تبلیغات اسلامی گیلان که در سالن همایش امام خمینی (ره) دادگستری کل برگزار شد با اشاره به اینکه این همه سال خدمت تجربه و دانش متراکم تجمیع شده است، اظهار کرد: امیدواریم از این تجربه و دانش بهره مند شویم.

وی با بیان اینکه در این گام پیش رو اتفاقات مهمی باید رخ دهد، افزود: نزاع پیچیده‌ای در پیش رو داریم که نیازمند همدلی و همکاری همه برای برداشتن گام بزرگ در این مسیر هستیم.

حجت‌الاسلام قمی در ادامه با اشاره به مشکلات کشور و سختی و گرفتاری مردم، گفت: به رغم همه این مشکلات باید به این مردم ببالیم که با وجود همه سختی‌ها چه بزرگوارانه ایستاده‌اند و تاریخ نیز از این ملت به نیکی یاد خواهد کرد.

وی با بیان اینکه گیلان و شهر رشت یکی از این شهرهای مهم برای سازمان تبلیغات اسلامی است، بیان کرد: امیدواریم با حمایت و دلگرمی همه شما اتفاق خوبی رقم بخورد که هم منجر به ارتقای سطح فرهنگی این منطقه شده هم منجر به رضایت امام زمان و رهبری شود.

حجت‌الاسلام قمی با بیان اینکه در آینده مردم ثمره این خبر و برکت را احساس می‌کند، تصریح کرد: گام پیش رو را انشاالله مؤثرتر برخواهیم داشت. سازمان تبلیغات اسلامی خود را خادم همه فرهنگیان و مبلغان دینی می‌داند.

وی در ادامه با اشاره به اینکه از همه افرادی که در این استان زحماتی در زمینه تبلیغ فرهنگی و دینی برداشته و برمی دارند تشکر و قدردانی می‌کنم و امیدواریم با حضور حجت الاسلام مهدوی کارهای سنگینی که بر عهده سازمان تبلیغات است به خوبی انجام شود.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: