سرپرست فرمانداری مشهد گفت: با توجه به ساخت معابر نا ایمن در بستر مسیل اسماعیل‌آباد مشهد صبح امروز دستور رفع این تصرفات و پاکسازی این مسیل با تخریب این معابر ناایمن صادر شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس، حیدر خوش‌نیت گفت: طی بازدیدی که امروز از مسیل اسماعیل‌آباد داشتیم، مقرر شد، از امروز صبح ماموران شهرداری مستقر در محل، آزادسازی بستر مسیل را آغاز کرده‌اند.

سرپرست فرمانداری مشهد ادامه داد: در حال حاضر نگرانی ما از قرار گرفتن اماکن مسکونی در بستر رودخانه است، چراکه سیلاب در جریان بوده و اگر منزل مسکونی وجود داشته باشد در خطر قرار دارد.

وی تصریح کرد: بالا دست کال اسماعیل آباد بسته است و برای این قسمت معضل خاصی ایجاد نمی‌کند، اما با این حال ما منطقه را بازدید و محدودیت‌ها را بررسی کردیم.

خوش‌نیت گفت: اطلاع‌رسانی‌ها با بنر انجام و اخطار هم اعلام شده و تا ظهر امروز، بیل مکانیکی در محل حاضر می‌شود و راهی که مردم از درون کال ساخته بودند بازگشایی می‌شود و ابنیه‌ای که احتمال آسیب رساندن به مردم را داشته باشند تخریب می‌شود.

گفتنی است؛ عصر روز گذشته خبرگزاری فارس خراسان رضوی به دنبال بازدیدی که خبرنگار این رسانه از منطقه اسماعیل‌آباد داشت، شرایط خطرناک منطقه و احتمال وقوع بحران در اسماعیل‌آباد را در قالب گزارشی با عنوان «۲۴ ساعت از صدور دستور تخلیه اسماعیل‌آباد گذشت/ فرماندار مشهد: اگر مشکلی پیش بیاید اقدام می‌کنیم!» منتشر که با واکنش مسؤولان اقدامات مناسبی برای پیشگیری از این معضل اتفاق افتاد.

 

 

به نقل از فارس

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: