مدیر مجمتع فرهنگی و مذهبی خیمه‌الانتظار گفت: اجتماع عظیم مهدویون در ساعت ۸ صبح روز نیمه شعبان با حضور پرشور منتظران ظهور در عرصه میدان شهدا مشهد برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس، حجت‌الاسلام محمدسعید آخوندی اظهار داشت: جشن‌های ایام دهه مهدویت مجمتع فرهنگی و مذهبی خیمه‌الانتظار از 21 سال قبل آغاز شد و برای امسال راه‌اندازی دو شعبه در خلق‌آباد کلات و توس 97 را داشتیم و در راستای شعار سال که رونق تولید نامیده شده کارگاه‌های اشتغال ایجاد می‌شود.

وی افزود: فعالیت کانون‌های تخصصی رسانه، آسمانی، مهدویت، اقتصاد مهدوی، اقتصاد مقاومتی، کودکان مهدوی، افتتاح اولین موقوفه مهدوی با کمک یک میلیارد و 230 میلیون تومانی مردمی و برگزاری جشن‌های ویژه نیمه شعبان با شعار تا انقلاب مهدی نهضت ادامه دارد، قرائت دعای ندبه قرار عاشقی از جمله برنامه‌های این ایام فرخنده با حضور سخنرانان و مداحان شاخص کشوری و استانی است.

مدیر مجمتع فرهنگی و مذهبی خیمه‌الانتظار با اشاره به اقدامات صورت گرفته این مجموعه جهت کمک به سیل‌زدگان کشور، گفت: 8 گروه جهادی از خیمه‌انتظار جهت کمک به سیل‌زدگان ساماندهی شده و تاکنون 25 میلیون تومان جمع‌آوری شده و پیش‌بینی جمع‌آوری 100 میلیون تومان نقدی و غیرنقدی است.

آخوندی تصریح کرد: اجتماع عظیم مهدویون در ساعت 8 صبح روز نیمه شعبان با حضور پرشور منتظران ظهور در عرصه میدان شهدا مشهد برگزار می‌شود و خیمه‌الانتظار مجری مراسم خواهد شد و در این شب و روز فرخنده ویژه‌برنامه‌های باشکوهی در 700 نقطه مشهد برگزار مشهد برگزار می‌شود.

وی تاکید کرد: طرح وقف‌های فرهنگی مهدوی در مشهد فعال شده و هر واقف می‌تواند با حداقل مبلغ 50 هزار تومان در این امر اُخروی مشارکت کنند و در اجرای فعالیت‌های مهدوی و نشر و ترویج فرهنگ، معارف و سبک زندگی مهدوی همکاری کنند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: