رئیس سازمان تبلیغات اسلامی گفت: در همان ابتدای مسؤولیت در بازدیدی شناخت خوبی نسبت به مناطق حاشیه‌ای مشهد داشته‌ام حتما برای رساندن این مردم به حق آن‌ها باید فعالیت بسیاری را انجام دهیم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس، حجت‌الاسلام محمد قمی ظهر امروز در مراسم معارفه مدیرکل تبلیغات خراسان رضوی با اشاره به ضرورت بررسی بیانیه گام دوم انقلاب، اظهار داشت: این بیانیه باید بررسی شود که به طور کلی، علل صدور این بیانیه و نیاز به آن سبب شد تا رهبر انقلاب این بیانیه را صادر کردند.

وی نسبت به لزوم توجه خودآگاهی بیان شده در بیانیه گام دوم اشاره و خاطرنشان کرد: باید به مسیرهای گذشته خود دقت کنیم، سرمایه ها را ببنیم و آگاه باشیم، اگر هیئات مذهبی، کانون‌های فرهنگی و مساجد همگرایی داشته باشند، اتفاق‌های بزرگی را رقم می‌زنند.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی به نقاط ضعف در اشراف به ویژگی‌های انقلاب اسلامی اشاره و عنوان کرد: یکی از ضعف‌هایی که در جامعه دیده می‌شود، این است که ظرافتی نسبت به ویژگی‌های انقلاب اسلامی وجود ندارد، یکی از ویژگی‌های انقلاب اسلامی مبارزه جریان مومن انقلابی با ظالمان است و حتی اگر همه دنیا علیه آن‌ها باشند دست از مبارزه نمی‌کشند.

قمی مسؤولان سازمان تبلیغات را خادم همه خادمین اهل بیت (ع) دانست و اظهار کرد: اگر همه نیروهای جهادی و فعالان فرهنگی هم‌افزا و هم‌گرا شوند تا زمانی که مبارزه باشد، همه با هم و در کنار یک دیگر در کنار ظلم مبارزه می‌کنیم.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی به لزوم توجه فعالیت فرهنگی در حاشیه مشهد اشاره کرد و گفت: در همان ابتدای مسؤولیت در بازدیدی از مشهد شناخت خوبی نسبت به مناطق حاشیه‌ای این شهر پیدا کرده‌ام، حتما برای رساندن این مردم به حقشان باید فعالیت بسیاری را انجام دهیم، چراکه این استان قطب ترویج اندیشه ناب انقلابی است و اهتمام خاصی به خراسان رضوی داریم تا گره‌های این استان را باز کنیم.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: