مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی گفت: حرکت در گام دوم انقلاب اسلامی یک گام مشترک است و آنچه چشم انداز سازمان تبلیغات اسلامی بوده، جریان تحقق بخشی به فرامین امام جامعه است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس، به نقل از روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت‌الاسلام هادی صاحبقرانی در گردهمایی روحانیون مستقر مشهد مقدس با اشاره به اهمیت دغدغه های طلبگی گفت: آنچه برای ما ماندگار بوده، عمل انسان است و براساس تکلیفی که امام علی (ع) فرمودند که هم امام بر امت حق دارد و هم امت بر امام، امیدوارم با همفکری و هم افزایی و پیشنهادهای دلسوزانه شما یک گام مستحکم و مشترک را رقم بزنیم.

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی تصریح کرد: حرکت در گام دوم انقلاب اسلامی یک گام مشترک بوده، آنچه چشم انداز سازمان تبلیغات اسلامی است، جریان تحقق بخشی به فرامین امام جامعه بوده و اگر غیر این حرکت کنیم خطا است.

وی تأکید کرد: در فعالیت‌ها، منتظر برنامه و بودجه نباشیم و روشنای دل ما این آیه شریفه است که خداوند متعال می‌فرماید « وَالَّذینَ جاهَدوا فینا لَنَهدِیَنَّهُم سُبُلَنا».

صاحبقرانی ادامه داد: انتظار رهبر معظم انقلاب از ما، ایجاد یک حرکت تحولی درراستای سازمان تبلیغات اسلامی است و من از شما تقاضا می‌کنم این کار را از خودتان بدانید.

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی افزود: نمی‌شود در گوشه‌ای نشست و بگوییم باید شود، بلکه بخشی از این بایدها در کف میدان است و شما در وسط میدان طلایه‌دار این جریان تحولی هستید.

وی ادامه داد: شناسایی دائم وضعیت، نیاز به یک مرکز رصد داریم و وقتی شما دلسوزانه به‌عنوان ناصحان مشفق پیشنهادها و نقدهای دلسوزانه خود را ارائه می‌کنید، این مشورت‌های شما ما را در مسیر تحقق این جریان کمک می‌کند.

صاحبقرانی با بیان اینکه به وعده الهی که فرمود، «إِن تَنصُرُوا اللَّهَ یَنصُرکُم» معتقد هستیم، افزود: جز شأن خدمت هیچ شأنی برای خودم قائل نیستم و اطمینان داشته باشید کار برای خدا محدودیت بردار نیست و این خرمشهرها را به کمک شما فتح می‌کنیم. 

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی تصریح کرد: اعتقاد داریم در گام دوم انقلاب با حضور جوانان می‌توانیم گامی‌های بزرگی برداریم، همان‌گونه که در ابتدای انقلاب با حضور سرداران شهید برداشته شد و ما باید میراث‌داران آنها باشیم.

وی خاطر نشان کرد: تکلیف انبیای الهی، جهاد و مبارزه با شرک و کفر و استکبار بود و حالا این تکلیف بر روی دوش ما است.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: