رئیس مرکز کنترل وهماهنگی عملیات هلال احمر خراسان رضوی از اسکان اضطراری 80 نفر از اهالی روستاهای سیف آباد، محمدآباد و کلاته نو از توابع شهرستان بردسکن خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس، حسن گودرزی افزود: براثر بارندگیهای روز گذشته 45 نفر از اهالی روستای کلاته نو که منازل آنها براثر بارندگی شدید دچار آبگرفتگی شده بود با برپایی 13 دستگاه چادر اسکان داده شدند و 54 تخته پتو و 40 بسته مواد غذایی هم میان این افراد توزیع شد.

وی ادامه داد: در بارندگی صبح امروز نیز دو روستای سیف آباد ومحمد آباد بردسکن دچار آبگرفتگی شدند و 35 نفر از اهالی این دو روستا به صورت اضطراری اسکان داده شدند.

رئیس مرکز کنترل وهماهنگی عملیات هلال احمر خراسان رضوی افزود: برای امدادرسانی به این افراد هفت دستگاه چادر در روستای سیف آباد و پنج دستگاه چادر در روستای محمدآباد برپا شد و هشت بسته غذایی 72 ساعته نیز در روستای محمدآباد توزیع گردید.

طبق اعلام اداره کل هواشناسی خراسان رضوی بارشهای رگباری باران که از روز پنج شنبه هفته گذشته در خراسان رضوی آغاز شده است به طور متناوب و با شدت و ضعف متفاوت تا پایان هفته کنونی ادامه خواهد داشت.

شهرستان 70هزار نفری بردسکن با سه بخش مرکزی، انابد و شهرآباد در فاصله 273 کیلومتری جنوب غرب مشهد واقع است.

نیمی از جمعیت شهرستان بردسکن با داشتن 300 پارچه روستا و آبادی روستایی هستند.

 

 

به نقل از ایرنا

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: