روایت ایستادگی از یک بسیجی جهادگر ، خادم الشهداء که چند روزیست در جمع ما نیست و روح پاکش در جوار شهدا آرام گرفته است.

می خواهم از او بگویم اما زبان در وصف او عاجزاست، علی نعمتی بسیجی خستگی ناپذیر ، خدمت گذار شهدا او که دلبسته واقعی شهدا بود و عمر کوتاه خویش را در این طریق با ارزش به پایان رساند او اگر چه از نسلی بود که جنگ و شهادت را ندیده بود اما عمر کوتاه خود را وقف خدمت به شهدا و آرمان های شهدا نمود.

علی نعمتی بهترین الگو را در زندگی «سبک زندگی شهداء» برگزید و همواره در دیدار های خانواده شهداء و یادوارهای شهداء یا شهدای مدافع حرم در حال خدمت گذاری بود و بر این باور بود الگو در زندگی تمسک جستن به سبک زندگی شهداست .

اخلاق شهدایی به وضوح در وی نمایان بود، عشق آسمانی به شهدا داشت. به دنیا امده بود برای تداوم راه شهدا، چه بسا خداوند شهدای هر زمان را طبق اراده خود مشخص کرده است .

علی نعمتی کسی که در کنار او آرامش واطمینان را احساس می کردی ومی توانستی در وجودش عطر بهشت را حس کنی کسی که اگر صد سال با او زندگی می کردی روز به روز عاشق وشیفته کمال ومعرفتش می گشتی، او انچنان با خضوع وخشوع در برابر خداوند متعال می ایستاد که احساس می کردی در حال ذوب شدن است.

علی همیشه معتقد بود که تکلیف ما در حال حاضر سنگین است، شهداء برای اسلام از تمام هستی خود گذشتند و باید با فعالیت هایمان همسوئی با اهداف شهداء را به اثبات برسانیم.

آری علی نعمتی با تاسی به سیره شهداء مانند شهداء زندگی کرد و تمام لحظات زندگی او آکنده از عطر شهادت و معنویت و ولایت بود،او مشتاقانه خاطرات شهدا را دنبال می کرد تا کام تشنه خود را از این اقیانوس شیرین سیراب کند.

علی نعمتی دانشجوی رشته عمران و نقشه بردار دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی در کنار تمام فعالیت های جهادی و خیرخواهانه، طراح و گرافیست نیز بود و بسیاری از طرح ها که در زمینه کانون خادمین گمنام شهدا شهر مشهد بود را او طراحی میکرد.

لازم به ذکر است، این بسیجی جهادگر پس از تحمل یک دوره بیماری سرطان دعوت حق را لبیک گفت.

روحش شاد وبا شهداء محشور باد


به قلم مبین شریعتمداریان مدیر روابط عمومی هیئت مدافعان حرم استان خراسان رضوی

1f785baa75-5cbb0a177a1ed8cfea8b6d07

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: