جمعی از فرماندهان و کارکنان سپاه امام رضا علیه السلام امروز با حجت الاسلام والمسلمین مروی در مشهد مقدس دیدن کردند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس، وی در این مراسم گفت: بی شک تمدن اسلامی با سرمایه انسانی متعهد هویت ساز ایجاد می شود.

تولیت آستان قدس رضوی افزود: رهبر معظم انقلاب در دیدار اخیرشان در جمع معلمان فرمودند: تمدن سازی و توسعه یک کشور و ملت را نیروی انسانی شایسته و متعهد عهده دارند.

حجت الاسلام والمسلمین احمد مروی افزود: این تمدن سازی به دست معلمان، مربیان و هادیانی صورت می گیرد که در کشور دلسوزانه ومتعهدانه فعالیت می کنند.

او با بیان اینکه شغل معلمی درجایگاه شغل انبیاء الهی است گفت: پیامبر بنای اسلام و تمدن اسلامی رامحکم پی ریزی کرد اما اندیشه و افکار جاهلان بعد از رحلت رسول خدا نخواست تا امیر مومنان حضرت علی (ع) هویت سازی کند.

مسئول دفترنمایندگی ولی فقیه درسپاه امام رضا (ع) نیز در این دیدار افزود: سپاه نهادی است که با فکر و نورانیت امام (ره) بر پایه دین و تقوی با هدف حفاظت از انقلاب و دستاوردهای آن تاسیس شده است.

حجت الاسلام والمسلمین سید احمد حسینی افزود: امروز استکبار به خاطر حمایت سپاه از آزادیخواهان و آزادی بخشان این نهاد مردمی را تروریسم می خواند.

فرمانده سپاه امام رضا (ع) نیز در این مراسم با تبریک روز عقیدتی سیاسی سپاه و بسیج گفت: بی شک امروز مهمترین نعمت برای سپاه امام رضا (ع) همجواری با امام همام علی ابن موسی الرضا (ع) است.

سردار سرتیپ پاسدار یعقوبعلی نظری افزود: امیدواریم با معنویت گرفتن از ساحت ثامن الحجج (ع) در انجام وظیفه خود مطمئن تر و مستحکم تر قدم برداریم.

سالروز شهادت استاد علامه مرتضی مطهری به نام روز عقیدتی سیاسی سپاه و بسیج نیز نامگذاری شده است.  

 

 

به نقل از خبرگزاری صدا و سیما

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: