معاون تبلیغ حوزه علمیه خراسان گفت: اعتکاف حوزویان از ۲۷ تا ۲۹ رمضان در مسجد جامع گوهرشاد حرم مطهر رضوی برگزار خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس، حجت الاسلام محمد فردوسی پور اظهار کرد: اعتکاف معنوی امسال همانند سال‌های گذشته به همت معاونت تبلیغ این حوزه در جوار مضجع منور امام رضا (ع) برگزار و ۵۵۰ برادر و ۳۰۰ خواهر طلبه حوزه علمیه خراسان در این مراسم معنوی شرکت می‌کنند.

وی ادامه داد: طلاب متقاضی شرکت در این مراسم می‌توانند تا ۲۵ اردیبهشت ۹۸ برای ثبت نام به صورت حضوری به همراه یک قطعه عکس و کپی کارت ملی و شناسنامه خود با مراجعه به معاونت تبلیغ مرکز مدیریت حوزه علمیه خراسان نسبت به ثبت نام اقدام کنند و برای کسب اطلاع بیشتر با شماره ۳۲۰۰۸۱۱۶ تماس بگیرند و طلاب مدارس نیز جهت ثبت نام به مسئول فرهنگی تبلیغی مدرسه خود مراجعه کنند.

فردوسی پور با اشاره به اینکه طلاب معتکف در شبستان‌های مسجد گوهرشاد مستقر می‌شوند، افزود: به دلیل محدودیت در ثبت نام، اولویت با افرادی است که سال قبل در این مراسم شرکت نداشته و زودتر اقدام کنند.

معاون تبلیغ حوزه علمیه خراسان به لزوم مطالعه و تبیین گام دوم انقلاب نیز اشاره و خاطر نشان کرد: طلاب معتکف در کنار بهره مندی معنوی از فضای ملکوتی حرم مطهر امام رضا (ع) و اعتکاف سه روزه، می‌توانند در راستای رویکرد و رسالت تبلیغی خویش بیانیه گام دوم را مطالعه و نسبت به مباحثه و تبیین آن اقدام کنند.

وی بیان کرد: اعتکاف حوزویان از ۲۷ تا ۲۹ رمضان برابر با ۱۱ تا ۱۳ خرداد ۹۸ در مسجد جامع گوهرشاد حرم مطهر رضوی برگزار خواهد شد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: