198 مسجد در شهرستانهای گناباد، بجستان و خواف واقع در جنوب استان خراسان رضوی برای استقبال از ضیافت الهی در ماه مبارک رمضان آماده شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس، رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان خواف از آماده سازی و غبارروبی 60 مسجد در مناطق شهری و روستایی این شهرستان برای استقبال از ماه مبارک رمضان خبر داد.

حجت الاسلام محمد زنگنه افزود: 70 مبلغ و مبلغه برای تبلیغ و سخنرانی در ماه مبارک رمضان به نقاط مختلف شهرستان خواف اعزام شده اند.

وی ادامه داد: تفسیر سوره احزاب در ماه مبارک رمضان در همه 60 مسجد شهرستان خواف برگزار می شود.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان گناباد گفت: 103 مسجد در مناطق شهری و روستایی این شهرستان برای استقبال از ماه مبارک رمضان غبارروبی شد.

حجت الاسلام محمد رحمانی افزود: اعزام 160 مبلغ و مبلغه به نقاط مختلف و برگزاری جلسات تفسیر سوره احزاب در 82 مسجد گناباد از دیگر برنامه های اداره تبلیغات اسلامی گناباد در ماه مبارک رمضان است.

وی ادامه داد: علاوه بر برگزاری تفسیر در این مساجد، جلسات محوری تفسیر قرآن توسط ائمه جمعه شهرهای گناباد و کاخک هم طی این مدت برگزار می شود.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بجستان هم گفت: 35 مسجد این شهرستان در آستانه ماه مبارک رمضان غبارروبی و آماده سازی شد و در همه این مساجد جلسات تفسیر سوره احزاب برگزار می شود و البته جلسات محوری تفسیر قرآن هم با حضور ائمه جمعه شهرهای بجستان و یونسی برگزار خواهد شد.

حجت الاسلام هادی شکاری همچنین از اعزام 30 مبلغ و مبلغه در آستانه ماه مبارک رمضان به مناطق شهری و روستایی این شهرستان خبر داد.

شهرستانهای گناباد، بجستان و خواف در مجموع با 270 هزار نفر جمعیت به ترتیب در فاصله 287، 299 و 267 کیلومتری جنوب مشهد واقع هستند.

 

 

به نقل از ایرنا

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: