امشب در یکی از حساس ترین بازی های لیگ برتر تیم های پدیده شهر خودرو و سپاهان اصفهان در ورزشگاه امام رضا(ع) مشهد به مصاف هم می روند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس، بازی‌های هفته ما قبل آخر لیگ برتر فوتبال ایران امشب و به صورت همزمان در شهرهای مختلف برگزار می‌شود، در یکی از مهم‌ترین بازی‌ها پدیده شهر خودرو در مشهد میزبان سپاهان اصفهان تیم دوم جدول است.

این بازی از هر جهت برای هر دو تیم حائز اهمیت است و نتیجه مساوی فایده‌ای برای این دو تیم نخواهد داشت چرا که استقلال و تراکتور می‌توانند در صورت غفلت هر کدام از این دو تیم جای آنها را در جدول رده بندی بگیرند.

پدیده شهر خودرو در صورت برد در این بازی و در شرایطی می‌تواند حتی تا رتبه دوم جدول بالا رفته و به کسب سهمیه آسیایی بیش از هر زمانی نزدیک شود اتفاقی که یک شهر در انتظار آن است و در صورت کسب سهمیه اولین مرتبه در تاریخ فوتبال مشهد خواهد بود که تیمی از این شهر به آسیا راه می‌یابد.

بیست هزار هوادار حاضر در ورزشگاه قطعاً کمک بسیاری در راه کسب سهمیه آسیایی به پدیده خواهند کرد و سپاهان در مقابل این همه هوادار و تیم آماده و سرشار از انگیزه پدیده کار سختی را خواهد داشت.

ساکت الهامی، مربی پدیده شهر خودرو روز جمعه در نشست خبری پیش از دیدار تیم پدیده شهر خودرو در برابر سپاهان اصفهان گفته بود سپاهان تیم باشخصیتی است که با حضور قلعه‌نویی به روزهای خوب گذشته بازگشته است، از آن سو ما هم تیم قابل احترامی در لیگ هجدهم بودیم و جایگاه دو تیم در جدول رده‌بندی، گویای این واقعیت است.

وی افزوده بود: فرق ما و سپاهان در بازی فردا، پشتوانه بیست و چند هزار نفره‌ای است که سکوها را برای حمایت از ما پر خواهند کرد. بازی فردا، فینال‌تر از فینال است و فرصتی برای اشتباه نداریم. باید با دقت و تمرکز کافی پای به این رقابت بگذاریم.

الهامی گفت: بر روی تمام نقاط ضعف و قوت سپاهان کار کرده‌ایم و برای تک‌تک بازیکنان حریف برنامه داریم.

بلیت بازی پدیده و سپاهان نیز به صورت اینترنتی و به قیمت ۱۰ هزار تومان برای علاقه مندان به تماشای این بازی در ورزشگاه امام رضا (ع) به فروش می‌رسد.

 

 

 

به نقل از مهر

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: