رئیس شورای شهر مشهد گفت:در برابر دشمنان و دیگر مشکلات انسجام مردم مهمترین راهکار است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس، محمدرضا حیدری رئیس شورای شهر مشهد صبح دوشنبه در جلسه علنی شورای اسلامی شهر مشهد که در تالار شورا برگزار شد گفت: خرداد یادآور خاطرات تلخ و شیرین است و آنچه سختی‌ها را برای ما آسان کرد همراهی و همدلی مردم بود.

وی تصریح کرد: فتح خرمشهر یکی از مهمترین روز‌های انقلاب بود که با همراهی بسیج و ارتش رخ داد و باعث شد تا رژیم بعث عراق از این شهر عقب نشینی کند و این موفقت با حضور مردم در صحنه محقق شد.

رئیس شورای اسلامی شهر مشهد گفت: در شرایط فعلی نیز که استکبار جهانی تلاش می‌کند با تفرقه افکنی و ایجاد جنگ روانی و اقتصادی انسجام مردم را به هم بزند باید شرایط را برای حضور حداکثری مردم فراهم کنیم تا این شرایط را از سر بگذرانیم.

حیدری افزود: تشییع باشکوه پیکر امام راحل و بیعت با رهبر معظم انقلاب نشانه‌های بزرگی ملت ایران است و بازهم باید به سراغ مردم برویم و حضور آن‌ها را در صحنه‌های مختلف داشته باشیم.

وی با اشاره به روز جهانی ارتباطات تصریح کرد: رسانه‌ها نقش مهمی در جامعه داشته و روابط عمومی‌ها باید ارتباط دو جانبه بین مردم و سازمان‌ها را برقرار کرده و ضعف‌ها و نقایص را برای رفع اعلام کند.

رئیس شورای اسلامی شهر مشهد با گرامیداشت سالروز عمر خیام گفت: باید برای معرفی این شخصیت‌های برجسته همه بسیج شوند و بتوانیم آن‌ها را به خوبی معرفی کنیم.

حیدری با تبریک ولادت امام حسن مجتبی (ع) و روز اکرام ایتام افزود: در این ماه باید توجه ویژه‌ای به آزادی زندانیان نیازمند داشته باشیم و از خیران و نیک اندیشان می‌خواهیم به این مهم توجه ویژه‌ای داشته باشند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: