علیرضا پناهیان صفحه اینستاگرامش را با بیان مشخصات فتنه های آخر الزمان به روز رسانی کرد.

به گزارش ثامن پرس: علیرضا پناهیان کارشناس مذهبی با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش از فتنه های آخر الزمان گفت و مشخصاتی از این فتنه ها بیان کرد.

 

وی نوشت:
 "رمز عبور از فتنۀ شدیدتر از دجال چیست؟  

 

با همۀ پیچیدگی‌های فتنه ‌های آخرالزمان، بسیار ساده می‌شود از این فتنه‌ها عبور کرد. چون اولاً خدا دنبال گمراه کردن بندگان نیست، ثانیاً به اقتضای هر امتحان سختی، امکانات زیادی هم به بندگانش می‌دهد. 

 

اگر آدم تهِ دلش را با خدا صاف کند، خدا حق را برای او آشکار خواهد کرد  معلوم است که اگر کسی  اهل بیت(ع) را دوست داشته باشد، او بیشتر می‌تواند مردم را منحرف کند، چنین کسی اگر عالم دینی هم باشد خیلی بیشتر می‌تواند گمراه کند.

 

  مشخصۀ فتنه‌های آخرالزمان، حمایت دشمنان خارجی از این فتنه‌ها و همدستی اهل فتنه با دشمنان است. یک مشخصه‌اش هم این است که با دوستان اهل‌بیت(ع) دشمنی می‌کنند. مثلاً برخی هستند که می‌نشینند  آیت الله بهجت(ره) را لعن می‌کنند!   برخی می‌گویند: ما دوستان صادق اهل‌بیت(ع) را از کجا بشناسیم؟ اولاً تو که خودت محب اهل‌بیت(ع) هستی، چطور نمی‌توانی محبّ صادقِ اهل‌بیت(ع) را بشناسی؟! ثانیاً اگر نمی‌توانی دوستان اهل‌بیت(ع) را بشناسی، لاقل دشمنان اهل‌بیت(ع) را که می‌توانی بشناسی!   رمز عبور از فتنه‌ها را  امام رضا(ع) به ما فرموده: ببینید دشمن ما اهل‌بیت(ع) در زمان شما کیست؟ و ببینید چه کسانی با دشمنان ما دوستی می‌کنند؟ هر کسی که دشمنان ما با آنها دوست بودند، به سمتش نروید. 

 

 الان دشمن اهل‌بیت(ع) کیست؟ اگر کسی  آمریکا و  انگلیس و اسرائیل را هم نبیند، دیگر  داعش را نمی‌تواند نبیند؛ داعشی که دارد مریدان اهل‌بیت(ع) را قتل عام می‌کند. حالا ببینید در مملکت ما کدام روزنامه‌ها به نفع داعش حرف می‌زنند؟ وقتی داعشی‌ها کشته می‌شوند، برخی می‌گویند: چرا مردم بی‌گناه را می‌کشید؟! یا چرا هواپیمای  روسیه از اینجا بلند شد و داعش را زد.حسینیه آیت الله حق‌شناس .آخرین مراحل انتظار ج11 محرم95 "

 

 

انتهای پیام/

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: