شهردار جدید منطقه ثامن مشهد فرسودگی و حاشیه‌نشینی را دو معضل پیش روی این منطقه دانست و وحدت، همدلی و هدف‌گذاری را رمز موفقیت در پیش برد طرح نوسازی بافت پیرامون حرم عنوان کرد.

به گزارش ثامن پرس؛ محمود عیدی بعدازظهر امروز در مراسم تودیع و معارفه شهردار جدید منطقه ثامن با تشکر از اقدامات خوب مدیریت قبلی این مجموعه گفت: تنها کسانی که در حوزه شهری فعالیت می‌کنند می‌توانند میزان تلاش‌های انجام‌شده را تخمین بزنند.

وی اجرای تونل انرژی را نماد بارز تلاش در این منطقه دانست و افزود: هر طرحی چون زاییده ذهن انسانی است شامل خطا می‌شود، ما باید قدردان زحمات انجام‌شده باشیم و درصدد رفع مشکلات موجود برآییم.

شهردار جدید منطقه ثامن به مشکلات منطقه ثامن اشاره و تصریح کرد: این منطقه علاوه بر فرسودگی با معضل حاشیه‌نشینی نیز مواجه است و اگر همه نگاه‌ها به سمت بارگاه ملکوتی باشد در هیچ زمینه‌ای خطا نخواهیم کرد.

عیدی همچنین بر لزوم مشارکت همه نهادها در پیشبرد اهداف کنونی منطقه تأکید کرد و افزود: آستان قدس، وزارت راه و شهرسازی و شهرداری به‌عنوان اصلی‌ترین نهادها باید در پیشبرد این امر کمک کنند.

وی تصریح کرد: توان فنی و مدیریتی کشور و مشهد می‌تواند این طرح را در زمان مناسب به سرانجام برساند و وحدت، همدلی و هدف گزاری درست رمز موفقیت در این مهم است.

اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام در اولویت شهرداری منطقه ثامن قرار گیرد

همچنین رئیس شورای اسلامی شهر مشهد با بیان اینکه شهردار سابق این منطقه در مدت‌زمانی که در مسؤولیت بود، کارنامه خوبی از خود به‌جا گذاشته است، اظهار داشت: برخی از کارها و اقدامات هنوز نیمه‌تمام مانده‌ و به فرجام نرسیده‌ که باید سرعت بیشتری به خود گیرد و به‌صورت جدی‌تر به آن‌ها پرداخته شود.

محمد کمال سروی‌ها به 10 ماه باقی‌مانده از عمر شورای چهارم اشاره کرد و گفت: باید سعی کنیم موازی کاری‌های موجود به حداقل برسد تا اتفاقات خوبی را در این مدت باقی‌مانده شاهد باشیم.

وی منطقه ثامن را پیشانی دیگر مناطق مشهد دانست و تأکید کرد: تمامی نهادها باید در پیشرفت طرح نوسازی و بهسازی بافت پیرامونی حرم مطهر رضوی مشارکت داشته باشند و پروژه‌های نیمه‌تمام نیز در اولویت کاری مدیریت جدید قرار گیرد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: