همزمان با فرا رسیدن دهه سوم ماه محرم، از سوی معاونت تبلیغات و ارتباطات اسلامی آستان قدس رضوی ویژه برنامه های سخنرانی و عزاداری حرم مطهر رضوی اعلام شد.

به گزارش ثامن پرس: معاون تبلیغات و ارتباطات اسلامی آستان قدس رضوی از اجرای برنامه های عزاداری به مناسب دهه سوم محرم خبر داد و گفت: همزمان با ایام سوگواری و ماتم سید و سالار شهیدان، ویژه برنامه های عزاداری در ساعات مختلف شبانه روز، در حرم ثامن الحجج(ع) برگزار خواهد شد.

حجت‌الاسلام والمسلمین سید جلال حسینی افزود: حجت الاسلام و المسلمین محمد رجایی خراسانی از ساعت 10:25 درباره «سیره امام سجاد(ع)» به ایراد سخنرانی خواهند پرداخت و در ادامه مداحان و ذاکران خاندان عصمت و طهارت(ع) به مرثیه و روضه خوانی می پردازند.

حجت الاسلام حسینی اظهار کرد: همچنین حجت ‌الاسلام محسن حسین زاده در این هفته ساعت 16:15 با موضوع بصیرت حسینی و حجت ‌الاسلام محمد سیدآبادی بعد از نماز مغرب و عشاء با موضوع بررسی حوادث بعداز واقعه عاشورا در رواق امام خمینی(ره)، به ایرادسخنرانی خواهند پرداخت.

وی از قرائت زیارت عاشورا و ذکر مصیبت و سینه زنی در حرم مطهر رضوی خبر داد و گفت: در دیگر اماکن و رواق های حرم مطهر رضوی نیز برنامه سخنرانی و عزاداری تدارک دیده شده است.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: