راهپیمایی امسال روز پنجشنبه مصادف با 13 آبان‌ماه از ساعت 8 و 30 دقیقه صبح از میدان بسیج تا حرم رضوی برگزار می‌شود

به گزارش ثامن پرس، حجت‌الاسلام سید محمد سلطانی عصر امروز در نشست خبری تشریح برنامه‌های 13 آبان‌ماه روز ملی مبارزه با استکبار جهانی در خراسان اظهار کرد: راهپیمایی امسال روز پنجشنبه مصادف با 13 آبان‌ماه از ساعت 8 و 30 دقیقه صبح از میدان بسیج تا حرم رضوی برگزار می‌شود و سخنرانی مراسم پایانی این راهپیمایی در رواق امام خمینی(ره) حرم مطهر، حجت‌الاسلام رئیسی تولیت آستان قدس رضوی خواهد بود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات خراسان رضوی تصریح کرد: این راهپیمایی باعث خنثی شدن تلاش استکبار جهانی برای نفوذ در کشور خواهد شد.

وی افزود: هماهنگی‌های لازم بین شهرداری، پلیس و آستان قدس برای برگزاری بهتر مراسم صورت گرفته است و از سوی سازمان اتوبوس‌رانی 400 دستگاه به‌صورت رایگان سرویس‌دهی می‎کنند.

سلطانی با اشاره به توزیع بیش از 50 هزار پوستر، پرچم و تراکت در این راهپیمایی، تأکید کرد: ساعت 10 صبح روز چهارشنبه در سراسر استان خراسان رضوی زنگ استکبارستیزی نواخته می‌شود.

وی گفت: مسابقات مختلف ورزشی توسط ادارات در سطح استان، برپایی نمایشگاه‌های عکس و کاریکاتور، جلسات تریبون آزاد دانشجویی و تجلیل از 100 نفر از خانواده‎های شهدای 8 سال دفاع مقدس و مدافعان حرم از دیگر برنامه‌های این روز خواهد بود.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: