این مراسم با حضور محمد امین توکلی زاده؛ مدیر کل روابط عمومی آستان قدس رضوی، وحید جلیلی؛ معاون فرهنگی شهردار مشهد، حبیب الله والی نژاد؛ تهییه کننده،محمد حسین مهدویان؛ کارگردان و هادی حجازی فر؛ بازیگر نقش احمد متوسلیان برگزار شد.

به گزارش ثامن پرس، فیلم «ایستاده در غبار» ویژه فعالان فرهنگی مشهد با حضور عوامل این فیلم در سینما آفریقا اکران شد.

این مراسم با حضور محمد امین توکلی زاده؛ مدیر کل روابط عمومی آستان قدس رضوی، وحید جلیلی؛ معاون فرهنگی شهردار مشهد، حبیب الله والی نژاد؛ تهییه کننده،محمد حسین مهدویان؛ کارگردان و هادی حجازی فر؛ بازیگر نقش احمد متوسلیان برگزار شد.

محمد امین توکلی زاده پس از تجلیل از عوامل سازنده فیلم "ایستاده در غبار" در سخنانی به خدمات ارزنده حاج جبیب والی نژاد؛ مستندساز و تهیه کننده این فیلم اشاره و عنوان کرد:‌ زمانی صحبت های برخی افراد شاخص تنها یک نوار ساده صوت بود که به واسطه حاج حبیب واله نژاد جان گرفت و این نوارهای صوتی به فیلم های شاخصی همچون «ایستاده در غبار» و «آخرین روزهای زمستان» تبدیل شد. ما امروز مدیون چنین فردی هستیم و باید قدر او را بدانیم.

مدیرکل روابط عمومی و امور رسانه آستان قدس رضوی در ادامه از طرحی به نام «نذر فرهنگی» سخن گفت و افزود: ما در بسیاری از کارها خیرات می کنیم، حال چه خوب است که در امور فرهنگی هم نذر فرهنگی داشته باشیم و برای دوستان خودمان دعوت نامه بفرستیم تا آن ها هم این فیلم را تماشا کنند، به طور قطع تاثیری که این فیلم بر روی فرهنگ خواهد گذاشت، خیراتی برای ما نیز خواهد بود.

توکلی زاده بیان کرد: باید تشکر ویژه ای داشته باشیم از سازندگان فیلم ایستاده در غبار که 4 سال سختی کشیدند تا امروز ما شاهد این اثر ارزشمند باشیم.

در ادامه وحید جلیلی؛ معاون فرهنگی شهردار مشهد نیز با بیان اینکه امروز ما در دوره غبار و فتنه قرار داریم، گفت: کسانی دنبال هدایت هستند تا راه را گم نکنند. آن ها قرآن و انفاق را برای هدایت خود انتخاب کرده اند.

وی با بیان اینکه کسی که انفاق نکند در فتنه ها گم خواهد شد، افزود: اگر دوره فعلی را دوره جبهه فرهنگی و جنگ نرم می نامیم، باید برای حضور در این جنگ خود را آماده کنیم.

معاون فرهنگی شهردار مشهد گفت: فیلم ایستاده در غبار قابلیت و ارزش این را دارد که پای آن بایستیم و از آن حمایت کنیم و تماشای آن را به کسانی که تاکنون فیلم را ندیده اند به صورت رایگان انفاق کنیم.

جلیلی تصریح کرد: امروز نیاز است که هنر انقلاب پیوست اجتماعی داشته باشد و سایر افراد را به این هنر مشتاق کنیم، در همین حال باید چرخ هنر انقلاب توسط نیروهای مردمی بچرخد و برای آثار فرهنگی خوب هزینه کنیم.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: