فرمانده قرارگاه عملیاتی شمال شرق نزاجا گفت:با کمک و ارتباط با جامعه اطلاعاتی اشراف اطلاعاتی وجود دارد به طوری که در خارج از مرزها خط قرمزی برای دشمنان ایجاد کرده ایم و داعش از ان هراس دارد.

به گزارش سرویس سیاسی ثامن پرس امیر سرتیپ دوم علی جهانشاهی، فرمانده قرارگاه عملیاتی شمال شرق نزاجا در گفتگو با پرستوها، اظهار داشت: با توجه به دستورالعمل های ابلاغی که از طریق سلسله مراتب به ما ابلاغ شده است مبنی بر آمادگی دفاعی که کوکترین تهدیدی متوجه کشور ما می تواند باشد شناسایی های لازم توسط فرمانده های مربوطه صورت پذیرفته است.

امیر جهانشاهی افزود:با کمک و ارتباط با جامعه اطلاعاتی اشراف اطلاعاتی وجود دارد به طوری که در خارج از مرزها خط قرمزی برای دشمنان ایجاد کرده ایم.

وی تصریح کرد: پیش بینی بخش دفاعی ، رزمایش های صحرایی تخصصی بصورت مداوم انجام می شود که سال گذشته در تربت جام با استفاده از تکنیک های جدید و تجربیات یادگاران هشت سال دفاع مقدس انجام شده است.

فرمانده قرارگاه عملیاتی شمال شرق نزاجا افزود: با سازماندهی که در یگان ها ایجاد شده است سعی شده است در همه بخش ها یگان واکنش سریع پیش بینی شود تا با هر گونه تهدیدی مخصوصا تهدید گروه های تروریستی تکفیری سازماندهی شوند.

وی با اشاره بر اینکه یگان های ما بصورت مداوم در حال تمرین هستند ، عنوان داشت:  رزمایش سال گذشته با دو رویکرد انجام شد  که مقابله با نیروهای منطقه ای و فرامنطقه ای و مقابله با تروریستی تکفیری بود.

امیر جهانشاهی گفت: نیروهای کادر متعهد و ولایت مدار همراه با تجهیزات از جمله سلاح های سبک و سنگین زرهی، پدافند و هوا نیروز آمادگی بالایی را برای حفظ امنیت مرزها ایجاد کرده است.

وی در انتها بیان داشت: تاکنون هیچ تحرک و تهدیدی در مرزهای شرق و شمال شرق از سوی گروه های تکفیری و داعش انجام نشده است.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: