مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری خراسان رضوی گفت: یک خبرنگار در زمان تهیه و ارسال خبر چشم و گوش رسانه و چشم و گوش مردم است.

به گزارش ثامن پرس از خلیل‌آباد، سید مسعود محولاتی بعدازظهر امروز در جلسه شورای اداری شهرستان خلیل‌آباد که با حضور امام‌جمعه، فرماندار و اعضای شورای تأمین و اداری شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد ضمن گرامیداشت روز خبرنگار اظهار کرد: خبرنگار خوب خبرنگاری است که از خطر کردن نترسد و همواره پیگیر کشف حقیقت باشد.

وی افزود: جامعه پویا یک بعد آن بسته به خبرنگاران خلاق و خوش‌ذوق آن کشور، استان و یا شهرستان است.

محولاتی اظهار داشت: نام و آوازه خلیل‌آباد در چند سال اخیر به یک شهرستان رو به رشد و توسعه‌یافته یاد می‌شود.

وی ارتباط بین مردم  ومسؤولان را وظیفه خبرنگار ذکر کرد و گفت: اثری که ارسال خبر، خبرنگار در رسانه‌ها دارد برنده‌تر از کار مسئولان است لذا خبرنگاران باید با انتقال اخبار مطلوب این اطمینان را برای خود به وجود بیاورند.

وی با تبریک ایام دهه کرامت ولادت باسعادت کریمه اهل‌بیت حضرت معصومه(س) و امام رضا(ع) به نام‌گذاری عالمانه شعار امسال توسط رهبری معظم انقلاب اشاره کرد و افزود: وظیفه همه مسؤولان خدمت بی‌منت به مردم و تکریم آنان است.

وی گفت: دولت از ابتدای شروع کار خود اقدامات خود را صادقانه با مردم در میان گذاشته است و با توجه به هجمه‌ای که در یک سال اخیر بر این دولت وارد می‌کنند، دولت بااقتدار برنامه‌های ملی و منطقه‌ای خود را دنبال می‌کند.

مدیرکل سیاسی استانداری خراسان رضوی دوران دفاع مقدس را دوران یاد و خاطرات شهدا و رزمندگان دانست و گفت: آمریکا از ابتدای انقلاب دشمن ایران بوده است و استکبار جهانی این خوی درندگی خود را همچنان دارد.

وی افزود: حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن، روز جهانی قدس و نیز انتخابات 7 اسفندماه سال قبل تمامی توطئه‌های استکبار را برملا نمود و باهمت مردم کشور ضمن حضور درصحنه‌های اجتماعی آتی، انتخابات سال آینده را باشکوه هر چه تمام‌تر برگزار خواهیم نمود.

محولاتی  اظهار داشت: وحدت و انسجام موجب می‌شود دشمنان ایران تحرکات خود را در نطفه خفه کنند لذا باید با پیروی از منویات مقام معظم رهبری با وحدت به فکر توسعه و رشد تعالی کشور باشیم.

وی گفت: اختلاف‌سلیقه‌ها را نباید بزرگ کنیم و از امکانات کشور به نحو احسن و مطلوب برای خدمت گذاری به مردم استفاده نماییم.

مدیرکل سیاسی استانداری خراسان رضوی به بحث فیش‌های نجومی در کشور اشاره کرد و گفت: دولت به‌محض مطرح‌شدن این موضوع دستورات لازم را جهت پیگیری صادر کرد ضمن اینکه دولت نخواهد گذاشت کسی به بیت‌المال مسلمین دست‌درازی داشته باشد.

وی توجه به مشکلات مردم و تکریم آنان را امری ضروری دانست و افزود: دولت با اولویت به محرومین جامعه و روستائیان خدمت‌رسانی می‌کند.

محولاتی افزود: تا سال 96 کلیه روستاهای استان گازرسانی خواهد شد و در حال حاضر هم در بیش از 150 روستا اقدامات گازرسانی در دست انجام است.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: