سرپرست سازمان امداد و نجات از مرگ ۵ نفر در حادثه برخورد دو قطار در سمنان خبر داد و گفت: بالگردها در حال انتقال مصدومان هستند.

به گزارش ثامن پرس؛ مرتضی سلیمی با اشاره به اعزام 7 تیم امدادی به همراه یک بالگرد و 7 آمبولانس به محل حادثه برخورد دو قطار در محور سمنان و دامغان اظهار داشت: تاکنون 11 مصدوم به مراکز درمانی منتقل و 12 نفر سرپایی درمان شدند.

سرپرست سازمان امداد و نجات هلال احمر با اشاره به استقرار بالگرد اورژانس و اینکه بالگرد امداد نیز تاکنون دو بار به انتقال مصدومان اقدام کرده است، گفت: تا این لحظه آمار 5 فوتی را به ما بر اثر این حادثه گزارش شده است که آمار نهایی مسلماً نخواهد بود.

همچنین در این راستا پیرحسین کولیوند - سرپرست اورژانس کشور نیز صبح امروز پس از حادثه برخورد دو قطار در سمنان، دستورات لازم برای رسیدگی به وضعیت موجود را صادر کرد.

در این زمینه نیروهای اورژانس از طریق زمینی و هوایی برای خدمت دهی به مجروحان و پوشش این حادثه به سرعت به محل حادثه اعزام شدند.

سرپرست اورژانس کشور پس از وقوع حادثه به سرعت عازم محل برخورد دو قطار شده است تا بتواند با حضور در محل حادثه خدمتی بهتر از سوی اورژانسی‌ها به مجروحان داشته باشد.

به گزارش وزارت بهداشت  - این حادثه که ساعت 7 و 50 دقیقه صبح امروز جمعه 5 آذر رخ داده است تاکنون سبب کشته شدن پنج نفر شده است که در پی حادثه از طرف اورژانس 12 آمبولانس 2 اتوبوس آمبولانس و یک بالگرد به محل حادثه اعزام شده است.

انتهای پیام/

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: