فرمانده سپاه امام رضا(ع) گفت: بسیجیان از این سر و صداها و از این نامه نوشتن‌ها نباید هراسی به خود راه دهند، وظیفه داریم خط سرخ شهادت، خط امام را ادامه دهیم.

به گزارش ثامن پرس؛سردار یعقوبعلی نظری ظهر امروز در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه مشهد در جوار بارگاه منور رضوی اظهار داشت: خراسان رضوی به برکت وجود معنوی امام رضا(ع) حتماً باید در بسیج نقش برتر را داشته باشد و این وظیفه و نقش باید الگویی باشد،  ما وظیفه داریم برای حضور مردم ظرفیت‌سازی کنیم.

فرمانده سپاه امام رضا(ع) تصریح کرد: بر این اساس در استان حدود 5800 پایگاه بسیج تشکیل شده و مشغول فعالیت هستند، هرجا مسجدی وجود دارد باید دارای دو پایگاه بسیج برادر و خواهر نیز باشد، بسیجیان بدنه فعال مساجد هستند، بسیجیان به عنوان خادمان مساجد در خدمت شما هستند و باید از این ظرفیت استفاده کنید.

سردار نظری گفت: 6 هزار واحد مقاومت دانش‌آموزی در استان مشغول فعالیت هستند، باید در مسیر کیفیت گام برداریم، اول باید واحد دانش آموزی تشکیل بشود تا با حضور خود برادران بسیجی و با آمادگی لازم بتوانیم گام برداریم.

وی با اشاره به اینکه براساس رصد صورت گرفته مشکلاتی در حوزه بسیج خواهران داریم تصریح کرد: زمینه حضور خواهران بزرگوار در این حرکت انقلاب اسلامی در دستور کار است.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: