مدیرعامل خبرگزاری فارس گفت: مشهد به لحاظ خبری، پرخبر و پرمحتوا است. لذا فعالیت سایت شما هم در کنار کارهای رسانه ای خوب دیگری که در این استان صورت می گیرد، کار بابرکتی است. ان شاءالله اگر همت شما سلسله جنبان باشد، قطعا می تواند اثرات خوبی در استان و کشور داشته باشد.

مدیرعامل خبرگزاری فارس در گفتگو با خبرنگار ثامن پرس با بیان این که شروع به کار این سایت کار ارزشمندی است اظهار داشت: با توجه به ظرفیت هایی که در استان خراسان رضوی وجود دارد، هرچه کار رسانه ای در این استان و به ویژه شهر مشهد صورت بگیرد، کم است و ظرفیت برای کارهای بزرگ و اساسی رسانه ای وجود دارد.

وی ادامه داد: در مشهد به دلیل حضور و وجود بارگاه و مضجع نورانی حضرت امام رضا علیه السلام و سیل و خیل عظیم زائران این بارگاه به طور طبیعی می تواند دست مایه بزرگی برای کارهای رسانه ای باشد. حضور چهره ها و شخصیت هایی که از منظر شهرت واجد ارزش خبری هستند هم دست مایه این کار رسانه ای را به دست می دهد.

موسوی ضمن اشاره به جایگاه مشهد در ایران و آسیای میانه عنوان کرد: مسافران و زائران زیادی از گوشه و کنار ایران و دنیا به اینجا سفر می کنند. جایگاه مشهد در منطقه آسیای میانه علاوه بر پایتخت معنوی ایران، پایتخت معنوی و اقتصادی آسیای میانه و مناطق شرقی هم می تواند محسوب شود.

وی افزود: همه این ها از خراسان رضوی و مشهد یک جایگاهی ساختند که به لحاظ خبری، پرخبر و پرمحتوا است. لذا فعالیت سایت شما هم در کنار کارهای رسانه ای خوب دیگری که در این استان صورت می گیرد، کار بابرکتی است. ان شاءالله اگر همت شما سلسله جنبان باشد، قطعا می تواند اثرات خوبی در استان و کشور داشته باشد.

مدیر عامل خبرگزاری فارس با بیان این که وقتی یک رسانه فعالیتش را شروع می کند دو نکته است که می تواند به تبدیل آن به یک رسانه اثرگذار کمک کند گفت: یکی شروع خوب است یعنی یک رسانه وقتی می خواهد فعالیتی را آغاز کند، باید با یک شروع خوب و اثرگذار و جذاب همراه باشد.

وی ادامه داد: دیگری تداوم است یعنی کار سینوسی نباشد. اگر کاری را آغاز کردید و شروعش هم خوب بود، باید تداوم داشته باشد و با یک شیب متناسبی فعالیت رسانه ای را به فرجام برساند تا بتواند مخاطب خاص خود را جذب کنید.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: