در خاطرات تهرانی مقدم بود که وقتی با یکی از همکارانش به روسیه رفته بود، رفیقش گفته بود حسن این موشک را دیگر نمی توانی بسازی. وقتی برگشت ایران دید کار خیلی سخت شد، رفت به حرم امام رضا و اعتکاف کرد. بعد سه روز که آمد خانه؛ دید دخترش نشسته و نقاشی می کشد، وقتی نقاشی را دید جرقه ای زد و شروع به کشیدن کرد.

به گزارش ثامن پرس به نقل از سمعک نیوز: حاج حسین یکتا با حضور در جمع فعالین فضای مجازی جبهه انقلاب اسلامی مطالب مهمی را ایراد نمود. حاج حسین یکتا گفت: در خاطرات تهرانی مقدم بود که وقتی با یکی از همکارانش به روسیه رفته بود، رفیقش گفته بود حسن این موشک را دیگر نمی  توانی بسازی. وقتی برگشت ایران دید کار خیلی سخت شد، رفت به حرم امام رضا و اعتکاف کرد. بعد سه روز که آمد خانه؛ دید دخترش نشسته و نقاشی می کشد، وقتی نقاشی را دید جرقه ای زد و شروع به کشیدن کرد. کشید و کشید تا ماکت موشک بدست آمد و موشک را طراحی کرد. بچه ها قدر آقا علی بن موسی الرضا را بدانید.

یکتا با بازگو کردن خاطرات دفاع مقدس گفت: آقا بچه ها با موتور دنبال تانک افتاده بودند تا بزنندش و آخرش هم زدن. دیدیم عراقی داخلش نیست. پدال گاز را بسته بود و از ترس در رفته بود. اینجوری باید جهاد کنیم. یک موقع یک سجده کار را حل می کرد. در خاطرات حاج حسین خرازی آمده که ناگهان حاج حسین مداح رو صدا می زد و می گفت روضه بخوان. می فهمیدیم کار گیر کرده. اینطور روضه کارها را حل می کرد، سجده ها کار را حل می کرد. امروز دارید تو عراق قدم می زنید و فلافل می خورید. خون شهداست رفقا. هر جا کم کار گذاشتیم ضرر کردیم. ما امروز برای مرخصی های بین دو عملیات پشیمانیم.

حاج حسین یکتا افزود: بچه ها، پیروزی انقلاب قطعی است. اگر از دکل ها بروید بالا می بینید اردوگاه دشمن بدجوری به هم ریخته است. امید داشتند بعد از رفتن امام انقلاب زمین بخورد، اما امروز سرپنجه های انقلاب کجاست؟ امروز دنیا بین ظهور و صغور گیر کرده است. ما می کشیم به سمت ظهور و دشمن می کشد تا ظهور رخ ندهد. هر کسی محکم تر بایستد پیروز است. یادمان نرفته که هر جایی کار گیر می کرد حضرت زهرا در گوش برونسی می گفت ۱۰ تا به راست ۲۰ تا به چپ.

یکتا با اشاره به اوضاع فضای مجازی گفت: اگر می خواهید کار در فضای مجاری پیش برود باید خیلی خودتان را بسازید. باید مثل شهید خرازی معتکف بشویم. باید حرکت کنیم. حرکت کنیم خدا می رساند. ان تنصروالله ینصرکم. آقا میگن ظهور نزدیک است. نباید در این لحظات کم بیاوریم. چه می شود که یک مشت استخوان می آید ایران این همه سروصدا بلند می کند؟ پیروزی جبهه حق قطعیست. دو نفر خوب می دانند کار دشمن تمام است. یکی آقا و دیگری ستاد فرماندهی دشمن.

حاج حسین یکتا با اشاره به دست و پا زدن های دشمن گفت: هر چه توانستند کردند، نهضت جنسی آوردند، بی بی سی و صدای آمریکا آوردند، جنگ راه انداختند اما هر روز اوضاعشان بدتر می شود. همه دارند می زنند تا دنیا به رسیدن مهدی نرسد. امروز داعش خارجی و منافق داخلی با هم دارند می زنند تا امید بچه حزب اللهی ها را ناامید کنند. بچه ها، شهدایی عمل کنیم. شهدا تمام قد آمده اند پای کار. بچه ها، آقا امام عصر دارد می شمرد چندتا آدم پای کار نایبش هستن. اتفاقات مهمی در حال شکل گرفتن است. خودتان را آماده کنید.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: