توییتر فهرستی از پرکاربرد ترین و برترین هشتگ هایی که در سال 2016 که در این شبکه اجتماعی استفاده شد را اعلام کرد.

به گزارش ثامن پرس، طبق رویدادهایی که در سراسر جهان رخ می دهد و اخباری که منتشر می شود، کاربران با استفاده از کلمات کلیدی، هشتگ هایی را در شبکه های اجتماعی می سازند و نسبت به آن ها واکنش نشان می دهند. توییتر اخیرا فهرستی از پرکاربرد ترین و برترین هشتگ های سال 2016 که در این شبکه اجتماعی استفاده شده است را اعلام کرد. در زیر می توانید این فهرست را مشاهده کنید. این هشتگ ها بر اساس تعداد کاربرد آن ها در توییتر رتبه بندی شده است.

1. Rio2016

این هشتگ مربوط به مسابقات المپیک 2016 ریو است که در تابستان انجام شد. با این وجود که مدت زمان بسیاری از پایان آن می گذرد و در حال حاضر کاربردی ندارد، اما استفاده از آن به مقداری بوده است که هنوز در صدر پرکاربرد ترین هشتگ ها قرار دارد.

2. Election2016

این هشتگ مربوط به انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده آمریکا است. طبق اعلام سایت ibtimes این هشتگ به دلیل پیش بینی هایی که برای نتایج انتخابات آمریکا استفاده می شد، کاربرد بسیاری پیدا کرد و حتی پس از انتخابات نیز بازخورد های کاربران استفاده از آن را فزونی داد.

3.PokemonGo

این هشتگ مربوط به بازی پوکمان‌گو است که در روز های اول انتشار آن طرفداران بسیاری در سراسر جهان پیدا کرد.

4.Euro2016

مسابقات جام ملت های اروپا طرفداران بسیاری در سرار جهان دارد و کاربران با استفاده از این هشتگ حواشی، اتفاق های جالب و پیش بینی های خود در مورد یورو 2016 را به اشتراک گذاشتند.

5.Oscars

این هشتگ مربوط به جایزه جشنواره اسکار است که با انتخاب لئوناردو دی‌کاپریو، کاربران واکنش های بسیاری را با این هشتگ به اشتراک گذاشتند. توییتر می گوید پس از انتخاب لئوناردو دی‌کاپریو، 440 هزار پست در دقیقه با هشتگ Oscars در توییتر منتشر شد.

6. Brexit

با خروج انگلستان از اتحادیه اروپا، هشتگ Brexit به یکی از پر کاربرد ترین هشتگ ها تبدیل شد.

7. Black Lives Matter

این هشتگ پس از کشته شدن یک پسر سیاه پوست دبیرستانی بی گناه توسط یک نگهبان محلی در فلوریدا، برای حمایت از سیاه پوستان شکل گرفت.

8. Trump

انتخاب دونالد ترامپ به عنوان رییس جمهور کشور آمریکا بسیاری از افراد را در سراسر جهان در شوک فرو برد. این اتفاق به دلیل داشتن اهمیت سیاسی بسیار واکنش های بسیاری را در توییتر به دنبال داشت و آن به عنوان یکی از هشتگ های پرکاربرد انتخاب شده است.

9. RIP

در سال 2016 بسیاری از افراد سرشناس مانند دیوید بویی، آلن ریکمن، رونی کوربت از دنیا رفتند و کاربران برای ابراز ناراحتی و تسلیت از آنها استفاده کردند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: