مدیرکل بهزیستی خراسان جنوبی گفت: شناسنامه آسیبهای اجتماعی خراسان جنوبی در مراسمی با حضور مسئولان استانی و شهرستانی در بیرجند رونمایی شد.

به گزارش ثامن پرس، به نقل از روابط عمومی اداره کل بهزیستی خراسان جنوبی، غلام عباس عزیزی اظهار داشت: با حضور سید حسن موسوی چلک رئیس انجمن مددکاری ایران و مسئولان استانی در استانداری خراسان جنوبی از شناسنامه آسیبهای اجتماعی خراسان جنوبی رونمایی شد.

مدیرکل بهزیستی خراسان جنوبی در مراسم رونمایی از شناسنامه آسیبهای اجتماعی استان بیان کرد: دستگاه‌ها و نهادهای استان در تدوین این شناسنامنه همکاری خوبی داشتند.

عزیزی با بیان اینکه ارائه و بررسی آمار امری اجتناب‌ناپذیر است بیان کرد: این شناسنامه البته بر اساس آماری که ادارات در اختیار بهزیستی استان قرار دادند تنظیم شده که ممکن است ایراداتی نیز داشته باشد و در اسرع وقت به روزرسانی شده و مشکلات را برطرف خواهیم کرد.

وی تصریح کرد: این شناسنامه در پنج فصل تنظیم شده که معرفی استان و شهرستانها اطلاعات مختلف در بحث‌های فرهنگی و اجتماعی، تحلیل شاخص‌ها و واکاوی از جمله این فصلها است.

مدیرکل بهزیستی خراسان جنوبی ادامه داد: قرار است این شناسنامه مبنای برنامه‌ریزی‌ها در حوزه آسیبهای اجتماعی قرار گیرد.

عزیزی تصریح کرد: در تدوین این شناسنامه، دستگاه‌هایی هم‌چون نیروی انتظامی، دادگستری، زندانها، پزشکی قانونی، ثبت احوال، آموزش و پرورش، کمیته امداد، دانشگاه علوم پزشکی و صدا و سیما همکاری دارند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: