قائم‌مقام تولیت آستان قدس رضوی گفت: به دنبال گسترش خادمی امام رضا(ع) هستیم نه ۴۰۰هزار بلکه ۴۰میلیون و از برکت خادمی امام رضا(ع) فرهنگ رضوی را گسترش دهیم.

به گزارش ثامن پرس ؛  سید مرتضی بختیاری در مراسم اختتامیه چهاردهمین جشنواره بین‌المللی امام رضا(ع) اظهار داشت: دهه کرامت آغازش با میلاد کریمه اهل بیت(ع) و پایانش با میلاد پر نور امام رضا(ع) است.

وی با بیان اینکه با خادمی امام رضا(ع) می‌توان فرهنگ رضوی را ترویج و گسترش داد، افزود: دشمنان اسلام از دوران زندگی پیامبر(ص) تاکنون تلاش کردند نور و عشق به ائمه اطهار (ع) را در دل مسلمانان خاموش کنند.

قائم‌مقام تولیت آستان قدس رضوی تصریح کرد: امروز جامعه ما دارای دولت اسلامی است، دشمنان سعی کردند این نور را خاموش کنند اما امروز هرچه کردند موفق نشدند و در اربعین حسینی،  جمعیت میلیونی مردم چشمان همه را خیره کرد.

بختیاری عنوان کرد: فرهنگ رضوی در هرکجا رفت امنیت و اخلاق به همراه داشت و هرجا این فرهنگ باشد مردم نسبت به هم بیگانه نیستند چراکه تمام مسلمانان دلداده امام رضا(ع) هستند. این ظرفیت تمام‌نشدنی بر ما تکلیف ایجاد کرده در دوران تولیت جدید و در تداوم راه تولیت فقید به‌دنبال گسترش خادمی امام رضا(ع) هستیم تا برکت خادمی امام رضا(ع) فرهنگ رضوی را گسترش دهیم.

وی خاطرنشان کرد: آئین‌نامه جدید خادمی با بیش از 105 ماده در حال تدوین است و امیدواریم بتوانیم از این دریای مواج عرفان و معرفت که نجات‌دهنده است حداکثر استفاده را ببریم.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: