نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی وامام جمعه مشهد گفت:نظام با قدرت در حال توسعه است و هیچ نیروی در برابر این قدرت نمیتواند ایستادگی کند.

به گزارش ثامن پرس؛ آیت الله سید احمد علم الهدی در خطبه های امروز نماز جمعه افزود:جامعه گذشته مشکلاتش بیشتر از جامعه امروز بود و رشد جامعه امروزی را نداشت.

وی در ارتباط با١٧دی ماه که مصادف با کشف حجاب اجباری دولت پهلوی بود گفت: در مسجد گوهرشاد شهدایی به اسلام تقدیم شد بخاطر یک جریان بی دینی که میخواست دین زادیی کند.

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: انگیسی ها طرح کشف حجاب را مطرح کردند تا با این طرح نیرو های کارآمد در کشور پرورش پیدا نکند.

آیت الله سید احمد علم الهدی در رابطه با اینکه نقش زن چقدر در پرورش افراد جامعه مؤثر است، افزود:زنان انسان ساز هستند و خداوند زن را خلق کرد تا انسان بسازد حال اگر حجاب نداشته باشد فرزندی که تربیت میکند بی بند و بار میشود.

وی در باره صحبتهای مقام معظم رهبری که نسل سوم انقلاب به مراتب پیشرفته تر از نسل اول انقلاب هستند،افزود:شهدای هسته ای ما به دست مادارن انقلابی پرورش یافته اند.

امام جمعه مشهد در ارتباط با نقشه دشمن گفت:دشمن قصددارد با بی حجاب کردن نیروی انسانی را از بین ببرد.

آیت الله علم الهدی در رابطه با مراقبت های خانواده ها ادامه داد:اصول دینی در بین خانواده ها باید رعایت شود.

عضو مجلس خبرگان رهبری افزود:تا زمانیکه نظام با قدرت در حال توسعه است دشمن نمیتواند جنگ نرم راه بیاندازید،همانطور که نتوانست در ٨سال دفاع مقدس این کار را انجام دهد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: