نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت : تنها پیاده نظامی که آمریکا می تواند وارد کشور ما کند، افتادن قدرت به دست جریانهای لائیک و عناصر بی دین داخلی کشور است.

به گزارش ثامن پرس ، آیت الله سید احمد علم‌الهدی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه مشهد در جوار بارگاه منور رضوی اظهار داشت: کودتای 28 مرداد تجربه ای برای آمریکا و عبرتی برای مردم مسلمان و متدین کشور است.

 

وی افزود: در هر نهضت عدالتخواه ، تا زمانی که دین و روحانیت در نهضت است هیچ نیرویی نمی‌تواند آن را شکست بدهد.

 

آیت الله علم الهدی بیان کرد: مجاهدی سترگ و خستگی ناپذیر به نام آیت الله کاشانی در این نهضت حضور داشت، اما به فاصله 29 روز از کنار رفتن آیت الله کاشانی شاهد شکست آن در 28 مرداد بودیم.

 

نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی تصریح کرد: تنها فلسفه ورود روحانیت به سیاست پیاده شدن دین است و اعمال قدرت نیست، اگر بنا باشد در سایه حاکمیت یک نظام و قدرت به نام دین اسلام پیاده نشود و ارزش‌های دینی پیاده نشود فایده‌ای ندارد.

 

آیت الله علم الهدی گفت: درد ما اقامه دین و توسعه ارزش‌های دینی است و نظام و قدرت و سیاست و حاکمیت همه ابزار اجرای دین است و سعادت مردم هم در مدیریت جامعه و در سایه دین است.

 

وی با اشاره به اینکه 37 سال از عمر انقلاب می‌گذرد و تمام سعی استکبار جهانی کنار زدن دین است اظهار داشت: جوانان این مردم روی میدان مین حاضر می‌شوند و از تمام بدن فقط دو قلم استخوان باقی می‌ماند و با دشمنان خدا می‌جنگند اما اگر دنبال عیاشی می‌رفتند دیگر روی مین نمی‌رفتند و آن زمانی است که دشمن بر ما مسلط می‌شود و این یک تجربه برای آمریکا است.

 

خطیب جمعه مشهد مقدس تصریح کرد: آمریکا تجربه کرد و ما هم باید عبرت بیاموزیم که تنها پیاده نظامی که می‌تواند در کشور وارد کند و بر گرده مردم مسلط شود، جریان لائیک و عناصر بی دین داخلی خود کشور است و این را تجربه کردند و فهمیدند از بیرون نمی‌توانند ارتش وارد کنند.

 

آیت الله علم الهدی تصریح کرد: تنها پیاده نظام دشمن عناصر بی دین هستند و در 28 مرداد پیاده نظام آمریکایی، فواحش بودند که در خیابان‌های تهران برای برگرداندن شاه و اجرای کودتای آمریکایی ایفای نقش می‌کردند. 

 

وی افزود: در هر عرصه و بحران و رقابت سیاسی یک عده راه می‌افتند و از ولنگاری حمایت می‌کنند به خیال اینکه یک مشت جوان بی دین و دختر و پسر لائیک را در استخدام خود دربیاورند بدانند اگر صحنه جامعه ما اردوکشی لائیک شد این به نفع دشمن است، همیشه می‌بینیم یک عده خوراک سیاسی برای افراد سیاسی کار فراهم می‌کنند.

 

آیت الله علم الهدی اظهار داشت: اگر اردوکشی لائیک در مملکت راه بیفتد، قضه به نفع سکولارها تمام نمی‌شود بلکه قصه به نفع سلطه دشمن تمام می‌شود و نمونه این را در 28 مرداد و فتنه 88 این مسئله را دیدیم، آمریکا تجربه 28 مرداد را خواست در فتنه 88 پیاده کند.

 

وی تصریح کرد: هوشیاری رهبر فرزانه و پایمردی شما مردم نقشه دشمن را در سال 88 نقش بر آب کرد و به اقتضای این عبرت 28 مرداد مردم ما باید بدانند، از هر حلقومی اگر ندایی در حمایت از ولنگاری صادر شود، بدانند این حلقوم یا حلقوم مزدور آمریکا است و یا حلقوم عنصر ندانسته‌ای که آب به آسیاب آمریکا می‌ریزد.

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: