کریستیانو رونالدو، فوق ستاره پرتغالی رئال مادرید جایزه بهترین بازیکن سال ۲۰۱۶ فیفا را دریافت کرد تا کلکسیون جوایز خود را تکمیل کند.

به گزارش ثامن پرس؛ کریستیانو رونالدو در مراسم بهترین های فیفا که امشب در زوریخ برگزار شد توانست جایزه بهترین بازیکن سال ۲۰۱۶ را از دستان جیانی اینفانتینو دریافت کند. رونالدو ۳۱ ساله نخستین بازیکنی است که جایزه جدید فیفا را پس از جدا شدن از توپ طلا بدست می آورد.

رونالدو پس از دریافت این جایزه گفت:

    دوست دارم از رئال مادرید، تیم ملی، مربیانم و خانواده ام که اینجا حضور دارند تشکر کنم. بهترین لحظات دوران فوتبالم را سپری می کنم. ۲۰۱۶ بهترین سال دوران فوتبال من بود و این جایزه نشان می دهد مردم بازی ها را تماشا می کنند. از نظر تیمی و فردی سال بینظیری را پشت سر گذاشتم و با تمامی عناوینی که فتح کردم نمی توانم این سال فوق العاده را فراموش کنم. از همه تشکر می کنم. حرف دیگری برای گفتن ندارم چون فکر می کنم جوایز برای خودشان صحبت می کنند. نمی خواهم فریاد بزنم و تنها احساساتم را نشان می دهم.

 

رونالدو که در سال ۲۰۱۶ تمامی جوایز فردی مهم دنیای فوتبال از جمله توپ طلا را تصاحب کرد با دریافت این جایزه توانست کلکسیون جوایز خود را تکمیل کند. این فوق ستاره پرتغالی در سال ۲۰۱۶ در عرصه تیمی هم بسیار موفق بود و همراه با رئال مادرید قهرمان اروپا و جهان شد و با تیم ملی کشورش به عنوان قهرمانی یورو ۲۰۱۶ دست یافت.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: