وبسایت رسمی برنامه نود - استقلالی‌ها در آستانه سه خرید مهم قرار دارند.

به گزارش ثامن پرس، آندرانیک تیموریان، سجاد شهباززاده و سرور جپاروف بازیکنانی که در فهرست خرید علیرضا منصوریان قرار دارند. این سه بازیکن فاصله شان با استقلالی شدن کم است و احتمال دارد همین امروز توافقشان با استقلال نهایی شود. فهرست خرید منصوریان شامل این سه بازیکن می‌شود و توافق اولیه با هر سه در آخر هفته قبل صورت گرفته است.

 سرور جپاروف

این هافبک خوش تکنیک ازبکستانی جمعه شب وارد تهران شد. مذاکرات جپاروف ۳۴ ساله با استقلال امروز نهایی می شود و احتمال دارد همین امروز قرارداد بین دو طرف امضا شود. به نظر می رسد جذب جپاروف نهایی شود و او در همین هفته استقلالی شود. استقلال در دور رفت خلا یک هافبک بازیساز را احساس کرد و جپاروف می تواند یک گزینه مطلوب برای استقلالی ها باشد.

آندرانیک تیموریان

علیرضا منصوریان چند روزی است که برای برگرداندن آندو به استقلال تلاش می کند. تیموریان سرانجام موفق شد مدیران ماشین سازی را راضی کند تا قراردادش فسخ شود. تیموریان ۳۳ ساله بلافاصله پس از فسخ قرارداد با ماشین سازی می تواند استقلالی شود. این قرارداد هم قریب الوقوع است و شاید همین امروز یا فردا نهایی شود.

سجاد شهباززاده

سومین خرید زمستانی استقلال سجاد شهباززاده است. مهاجمی که ابتدای فصل از استقلال رفت و یک نیم فصل ناموفق در ترکیه را تجربه کرد. شهباززاده هم برای فسخ قراردادش آلانیااسپور خیلی مشکل ندارد و احتمالا این انتقال هم نهایی می شود. هرچند خبر رسیده که یک تیم عربی هم شهباززاده را می خواهد. بر خلاف دو خرید دیگر استقلال که بالای ۳۰ سال دارند شهباززاده ۲۶ ساله است.

 

استقلال برای جذب این سه بازیکن مجبور است چند بازیکن را از فهرست خود خارج کند. آرش افشین که از این تیم رفت. به نظر می رسد بختیار رحمانی و میثم مجیدی هم رفتنی باشند. از طرفی برای اضافه کردن نام روزبه چشمی هم به فهرست استقلال باید نام یک بازیکن دیگر از فهرست استقلال خارج شود. گفته می شود با آمدن آندو، فرشید باقری از استقلال می رود و این مشکل هم حل خواهد شد.

احتمال دارد امروز(شنبه) روز پرکاری برای باشگاه استقلال باشد و همین امروز تکلیف چند ورودی و خروجی تیم مشخص شود.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: