پنج فیلم با موضوع شهدای غواص در چهاردهمین جشنواره بین‌المللی مقاومت اکران می‌شود.

به گزاریش ثامن پرس؛  روابط عمومی جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت با اعلام این خبر افزود: موضوع شهدای غواص به دلیل کیفیت معنوی و انسانی و مظلومیت توام با غیرت و مردانگی دلاور مردانی مخلص و جان بر کف، فضایی را در کشور رقم زد که منحصربه‌فرد و متفاوت بود. شهدای غواص آمده بودند تا یادمان نرود با دست بسته هم می‌توان عزت و شرف و میهن را حفظ کرد. در پاسداشت این مردانگی و غیرت موج خروشان قدرشناسی مردم از طیف‌های مختلف شکل گرفت تا رایحه شهیدان این خاک همه جا را فرا بگیرد. کاروانی از نور، از محبت، ایثار، و البته گمنامی! شهدای غواص و گمنامی که حال و هوای کشور را دگرگون کردند، آمده بودند تا پیام ایستادگی و مقاومت را دوباره برایمان زنده کنند. آمده بودند تا یادمان نرود با دست بسته هم می‌توان عزت و شرف و میهن را حفظ کرد.

 

بر این اساس، در راستای اهمیت این موضوع جشنواره مقاومت در رویکردهای موضوعی‌اش آن را مورد توجه قرار داد و در این راستا پنج عنوان فیلم در بخش مسابقه حضور خواهند داشت.

 

بر پایه این خبر، عناوین فیلم‌های شهدای غواص جشنواره به این ترتیب است:

 

دایو به کارگردانی حسین دارابی و تهیه‌کنندگی محمدرضا شفاه

پری دریایی به کارگردانی امیرمسعود آقابابائیان و تهیه‌کنندگی محمدرضا عرب

زبان سنگ‌ها به کارگردانی و تهیه‌کنندگی شبکه نصرTV  و محصول سازمان هنری رسانه‌ای اوج

پوتین به کارگردانی محمد کوکبیان و مهدی لارویی و تهیه‌کنندگی شبکه نصرTV  محصول سازمان هنری رسانه‌ای اوج

آغوش امن به کارگردانی محمدمهدی فکریان- علی طادی و تهیه‌کنندگی علی طادی

 

گفتنی است چهاردهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت با شعار "تجلی گفتمان فرهنگی انقلاب اسلامی" به همت بنیاد فرهنگی روایت و انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس از 2 تا 9 مهرماه سال جاری در تهران برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

 

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: