جانشین شهردار در ستاد «مشهد٢٠١٧»از ارائه طرح سامان‌دهی کشف‌رود در «مشهد ٢٠١٧» به کشورهای اسلامی خبر داد.

به‌گزارش ثامن پرس ؛ به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، علی‌اصغر عنابستانی در بازدید از پروژه‌های فضای سبز مشهد اظهار کرد: برای سال٢٠١٧ قطعا باید شهر امام‌رضا(ع) براساس شاخص‌های رضوی، آماده پذیرایی از میهمانان شود.

جانشین شهردار مشهد در ستاد مشهد٢٠١٧ عنوان کرد: موضوع ایجاد پیاده‌راه سبز از ورودی شهر تا حرم مطهر رضوی، یکی از برنامه‌های دردست‌اجراست که بخشی از آن براساس طرح تفصیلی از گذشته ایجاد شده است و ما باید یکپارچگی و به‌هم‌پیوستگی این پروژه را برقرار کنیم.

عنابستانی تصریح کرد: این مهم باعث می‌شود تا با ایجاد یک مسیر معنوی و امن، زائران با پارک خودروی خود در ورودی شهر، بتوانند به‌سمت حرم مطهر حرکت کنند و از ثواب زیارت پیاده بهره‌مند شوند.

وی با اشاره به اینکه سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری مشهد برای ایجاد این پیاده‌راه سبز، مشاوری برای بازنگری کل مسیر به‌کار خواهد گرفت، افزود: با همت و اراده‌ای که در این سازمان وجود دارد، می‌توانیم پیاده‌راه سبز را از یک مسیر ورودی شهر برای مشهد٢٠١٧ به بهره‌برداری

برسانیم.

جانشین شهردار مشهد در ستاد مشهد٢٠١٧ خاطرنشان کرد: این پیاده‌راه در حدفاصل میدان پانزده خرداد تا حرم مطهر از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است؛ زیرا زائر رو‌به‌حرم مطهر حرکت می‌کند، لذا باید حال‌وهوای خاصی به خود بگیرد.