جانشین شهردار در ستاد «مشهد٢٠١٧»از ارائه طرح سامان‌دهی کشف‌رود در «مشهد ٢٠١٧» به کشورهای اسلامی خبر داد.

به‌گزارش ثامن پرس ؛ به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، علی‌اصغر عنابستانی در بازدید از پروژه‌های فضای سبز مشهد اظهار کرد: برای سال٢٠١٧ قطعا باید شهر امام‌رضا(ع) براساس شاخص‌های رضوی، آماده پذیرایی از میهمانان شود.

جانشین شهردار مشهد در ستاد مشهد٢٠١٧ عنوان کرد: موضوع ایجاد پیاده‌راه سبز از ورودی شهر تا حرم مطهر رضوی، یکی از برنامه‌های دردست‌اجراست که بخشی از آن براساس طرح تفصیلی از گذشته ایجاد شده است و ما باید یکپارچگی و به‌هم‌پیوستگی این پروژه را برقرار کنیم.

عنابستانی تصریح کرد: این مهم باعث می‌شود تا با ایجاد یک مسیر معنوی و امن، زائران با پارک خودروی خود در ورودی شهر، بتوانند به‌سمت حرم مطهر حرکت کنند و از ثواب زیارت پیاده بهره‌مند شوند.

وی با اشاره به اینکه سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری مشهد برای ایجاد این پیاده‌راه سبز، مشاوری برای بازنگری کل مسیر به‌کار خواهد گرفت، افزود: با همت و اراده‌ای که در این سازمان وجود دارد، می‌توانیم پیاده‌راه سبز را از یک مسیر ورودی شهر برای مشهد٢٠١٧ به بهره‌برداری

برسانیم.

جانشین شهردار مشهد در ستاد مشهد٢٠١٧ خاطرنشان کرد: این پیاده‌راه در حدفاصل میدان پانزده خرداد تا حرم مطهر از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است؛ زیرا زائر رو‌به‌حرم مطهر حرکت می‌کند، لذا باید حال‌وهوای خاصی به خود بگیرد.

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: