سمینار تخصصی چشم انداز ساختمان و مسکن با رویکرد بررسی رونق و رکود این صنعت، ۱۵ شهریور ماه در مشهد برگزار می‌شود.

به گزارش ثامن پرس؛ دبیر اجرایی این همایش عصر دوشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به برگزاری «سمینار تخصصی چشم انداز ساختمان و مسکن، رونق یا رکود» اظهار کرد: بخشی از مشکلاتی که امروز در حوزه اقتصاد در کشور دیده می شود به سبب رکود است که در بازار ساختمان شاهد هستیم.

بهمن هوشمندفر ادامه داد: برای حل این معضل به دنبال راهکارهایی برای رونق مسکن بودیم و به همین جهت تصمیم به برگزاری سمیناری تخصصی در حوزه مسکن گرفتیم.

دبیر اجرایی سمینار تخصصی چشم انداز ساختمان و مسکن با اشاره به برنامه‌های این سمینار تخصصی گفت: از برنامه‌های اصلی این سمینار برگزاری دوره آموزشی سه ساعته است که در آن وضعیت مسکن کشور بررسی می شود.

هوشمندفر عنوان کرد: همچنین پنلی تحلیلی و تخصصی‌ با حضور جمعی از فعالان اقتصادی در حاشیه این سمینار برگزار می شود که در این پنل با ایجاد فضای پرسش و پاسخی، وضعیت مسکن و بازار مسکن بررسی می شود.

وی با اشاره به زمان برگزاری این سمینار گفت: سمینار تخصصی ساختمان در روز چهارشنبه ۱۵ شهریورماه جاری باحضور جمعی از مسئولان کشوری و استانی و صاحب نظران حوزه ساخت و ساز برگزار در مشهد می شود.

دبیر اجرایی سمینار تخصصی چشم انداز ساختمان و مسکن اظهار کرد: در تلاش هستیم تا بتوانیم برخی از موضوعات مبتلابه حوزه ساختمان را با کمک این سمینار پیگیری کرده و به نتیجه برسانیم تا در راستای رونق صنعت ساختمان استان بتوان گام‌هایی هرچند کوچک برداشت.

وی با بیان اینکه طرح‌های جامع، بافت فرسوده و مسائل پیرامون حاشیه شهر مشهد در این سمینار مورد بحث قرار می‌گیرد، گفت: برگزاری چنین محافل علمی می تواند در راستای حل معضلات صنعت ساخت و ساز و خروج از رکود موثر باشد.

هوشمندفر تأکید کرد: نگاه ما به برگزاری این سمینار، نگاهی فرهنگی است و امیدواریم بتوانیم گام‌های موثری در افزایش رونق و خارج شدن از حالت رکود در مشهد برداریم.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: