برگزاری مسابقات والیبال ساحلی کارگران کشور در بجنورد، حضور بانوان خراسان شمالی در مسابقات شمشیربازی کشور و افتتاح گود باستانی شهر صفی‌آباد از مهم‌ترین عناوین خبرهای کوتاه ورزشی استان خراسان شمالی است.

به گزارش ثامن پرس از بجنورد مسابقات والیبال ساحلی کارگران کشور با عنوان گرامیداشت هفته دولت با حضور 12 تیم و در زمین والیبال ساحلی شهربازی بجنورد آغاز به کارکرد.

تیم‌هایی از استان‌های تهران، اصفهان، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، خراسان رضوی، قم، گیلان، لرستان، گلستان، خراسان جنوبی و خراسان شمالی در این رقابت‌ها حضور دارند.

مدیرکل کار، تعاون و رفاه اجتماعی خراسان شمالی در حاشیه  آغاز مسابقات والیبال ساحلی کارگران کشور در بجنورد اظهار داشت: تاکنون استان خراسان شمالی میزبان مسابقات جودوی کارگران کشور و والیبال ساحلی بوده است که این ظرفیت‌های ورزشی این استان را نشان می‌دهد.

حسن نوری گفت: بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده، مسابقات شنای تیم‌های کارگران کشور نیز در نیمه دوم امسال در بجنورد برگزار می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: این رقابت‌ها درواقع به‌عنوان یکی از مراحل انتخابی تیم کشورمان در مسابقات جهانی 2017 ورزش کارگری که در خرداد سال آینده در کشور لتونی برگزار می‌شود، است.

گفتنی است، مسابقات والیبال ساحلی کشور نیز اواخر ماه گذشته به میزبانی بجنورد برگزار شد.
 

حضور بانوان خراسان شمالی در مسابقات شمشیربازی کشور

بانوان نوجوان و جوان استان خراسان شمالی در مسابقات شمشیربازی قهرمانی کشوری که در استان تهران برگزار می‌شود، شرکت می‌کنند.

تیم‌ نوجوانان و جوانان خراسان شمالی شامل سه شمشیرباز است که در روزهای 4، 16 و 17 شهریورماه در مسابقات قهرمانی کشور به مصاف حریفان خود می‌روند.

این رقابت‌ها در دو اسلحه سابر و اپه و در دو بخش نوجوانان و جوانان در تهران برگزار می‌شود.

خانم عسل حیدرآباد در سبک فلوره و در رده نوجوانان و به سرپرستی خانم نسرین دانا در روز 4 شهریورماه به مصاف حریف خود می‌رود.

خانم مهسا اسماعیلی در سبک اپه و رده نوجوانان و به سرپرستی خانم زهرا محبی در 16 شهریور به رقابت می‌پردازد.

خانم محبوبه آل شیخ در سبک اپه و در رده جوانان و به سرپرستی خانم زهرا محبی در  17 شهریورماه مسابقه می‌دهد.
 

افتتاح گود باستانی شهر صفی‌آباد

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان شمالی اظهار داشت: گود باستانی شهر صفی‌آباد در هفته دولت به بهره‌برداری می‌رسد.

امین رشیدلمیر گفت: این طرح ورزشی هم‌زمان با افتتاح طرح‌های ورزشی شهرستان اسفراین توسط مسئولان استانی افتتاح می‌شود.

وی افزود: برای بهره‌برداری از این طرح ورزشی که ساخت آن از سال 91 آغازشده 2 میلیارد و 350 میلیون ریال از محل اعتبارات ملی هزینه شده است.

رشیدلمیر تصریح کرد: این طرح ورزشی 170 مترمربع زیربنا دارد و برای ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی پیش‌بینی و ساخته‌شده است.

انتهای پیام/

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: