سرپرست شرکت بتن و ماشین قدس رضوی گفت: بتن رضوی متناسب با استانداردهای روز دنیا در این شرکت تولید می‌شود.

به گزارش ثامن پرس،مهندس عباس شیرمحمدی در گفت و گو با آستان نیوز بیان کرد: این شرکت طی سال 1395 نزدیک به 30 هزار متر مکعب بتن با عیارهای مختلف تولید کرده است.

وی ادامه داد: این بتن‌ها در پروژه‌های در دست احداث مؤسسه دامپروری صنعتی قدس رضوی، سازمان عمران و توسعه حریم حرم حضرت رضا(ع)، معاونت فنی و موقوفات آستان قدس رضوی و بخش عمده‌ای در پروژه زائرشهر رضوی مورد استفاده قرار گرفته است.

شیرمحمدی اضافه کرد: بدین ترتیب، 17 درصد از فروش محصول مربوط به سازمان‌های تابع آستان قدس رضوی و مابقی مربوط به پروژه های شرکت بوده است.

وی درباره مهم‌ترین اقدامات این شرکت در زمینه تولید بتن طی سال گذشته، گفت: افزایش همکاری و تعامل با شرکت‌ها و مؤسسات آستان قدس رضوی شاید مهم‌ترین فعالیت صورت گرفته به شمار رود که بدین وسیله می‌توان در شرایط رکود بازار ساخت و ساز و رقابت‌های ناسالم، از ظرفیت بالقوه فروش و ایجاد زمینه تولید برای زیر مجموعه آستان قدس رضوی استفاده کرد.

شیرمحمدی ادامه داد: شرکت بتن و ماشین قدس رضوی در راستای ارتقای کیفیت بتن‌های خود، نسبت به ساخت و تولید نمونه‌های آزمایشگاهی در واحد کنترل کیفیت با توجه به استانداردهای روز و عملیاتی کردن آن‌ها در واحد تولید بتن اقدام کرده است.

وی در پاسخ به این سوال که چقدر توانسته‌اید براساس برنامه سوم استراتژیک، اهداف در نظر گرفته شده در سال 1395 را به تحقق بخشید، گفت: در زمینه برنامه‌های مربوط به نوسازی ناوگان ماشین‌آلات، افزایش کیفیت تولید، کاهش ضایعات و همچنین چابک سازی، به شرایط قابل قبولی رسیده‌ایم و تا حد زیادی به اهداف از پیش تعریف شده دست پیدا کرده‌ایم.

شیرمحمدی ادامه داد: با توجه به موفقیت در مناقصه مسکن جوانان و همچنین پروژه‌های تولید نیوجرسی در شرکت مسکن و عمران قدس رضوی، تولید نیوجرسی و دیوارهای خود ایستا برای بخش املاک و مستغلات شهرداری مشهد، تولید دیوارهای خود ایستا معاونت فنی و موقوفات آستان قدس رضوی و چندین پروژه دیگر، شاهد افزایش تولید بتن در سال 1396 خواهیم بود.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: