مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق(ع) در پیامی از خدمات و فعالیت های تولیت آستان قدس رضوی تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش ثامن پرس، در بخشی از این پیام خطاب به حضرت حجت الاسلام و المسلمین ابراهیم رئیسی؛ تولیت آستان قدس رضوی، آمده است:

توفیق خدمت رسانی در کسوت تولیت آستان مقدس حضرت علی بن موسی الرضا(ع)، بدون شک سعادتی گرانقدر است که جز با عنایت حضرتش حاصل نمی شود. بارگاه مطهر امام رضا(ع) همواه کانون توجه عاشقان آن حضرت، از فرق، ادیان و ملیت های گوناگون بوده و سالانه از میلیون ها عاشق و دلداده پذیرایی کرده است، عنوان شده است:

در بخش دیگری با تاکید براینکه آستان قدس رضوی، نیز یک نهاد عظیم و جامع در ابعاد مختلف اقتصادی، فرهنگی، درمانی و... است که می توان از آن به عنوان بزرگ ترین موقوفه در جهان اسلام یاد کرد.

مجموعه این مسائل یک ظرفیت عظیم را برای گسترش عملی تفکر اسلام ناب محمدی(ص) در سطح جهان اسلام و حتی فراتر از آن، در پییش روی آستان قدس رضوی قرار داده است و مسئولیت بسیار سنگینی را متوجه متولیان آن کرده است.

به یاری خداوند متعال و الطاف حضرت رضا(ع)، در چند ماه گذشته شاهد برنامه های در خور تقدیری از سوی این آستان مقدس در زمینه های مختلف بوده ایم که شاهد مثال آن، برنامه ریزی و توجه مضاعف به امور محرومان و مستضعفان و نیز اهتمام هر چه بیشتر به برنامه ریزی با رنگ و بوی بین المللی نظیر برگزاری جشن مقاومت اسلامی و نخستین اجلاسیه اعتاب مقدس جهان اسلام و گسترش همکاری های فی ما بین است.

بدون شک در شرایطی که نهادها و سازمان های دولتی و ذیربط نسبت به مسائل جهان اسلام کم لطفی می کنند توجه مجموعه آستان قدس رضوی و تولیت این آستان مقدس، نسبت به این مهم موجب دلگرمی و رضایت مقام معظم رهبری، ملت های مسلمان و تمامی علاقه مندان و دلسوزان در عرصه جهان اسلام خواهد بود.

در پایان این پیام آمده است: بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق(ع)، بر حسب تکلیف و وظیفه انقلابی خود از حرکت انقلابی شما در اهتمام به مسائل جهان اسلام تقدیر کرده و آرزومند است این حرکت مثبت و شایسته استمرار داشته باشد و به الگویی برای سایر سازمان ها و مجموعه ها، اعم از دولتی و غیر دولتی و مردمی در جهان اسلام تبدیل شود.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: