همزمان با هفته دولت 3 پروژه فرهنگی، عمرانی، اموزشی دانشگاه پیام نور خراسان رضوی با اعتباری بالغ بر 3 میلیارد و پانصد میلیون ریال به بهرداری رسید.

به گزارش ثامن پرس، رییس دانشگاه پیام نور خراسان رضوی در مراسم افتتاح ۳ پروژه فرهنگی، عمرانی، اموزشی دانشگاه پیام نور خراسان رضوی ضمن تقدیر از تلاش دولت تدبیر و امید در راستای ارتقای کمی و کیفی حوزه علم و فناوری افزود: دانشگاه پیام نور به عنوان مرکز علم آموزی و فراگیری دانش در همه جا و همه وقت توانسته است با همراهی دانشگاهیان به موفقیت های خوبی در سه سال اخیر نائل شود.

محمد علی داوریار با اشاره به افتتاح ۶۰ پروژه با ارزش ۷۰۰ میلیارد ریال در دانشگاههای پیام نور سراسر کشور بیان داشت: در استان خراسان رضوی نیز از پروژه مجتمع فرهنگی خواف به متراژ ۴۰۴ مترمربع و ارزش تقریبی ۳ میلیارد و پانصد میلیون ریال، سوله ورزشی و ساختمان جانبی فریمان به متراژ ۲۵۰۰ مترمربع و هزینه بالغ بر ۱۲ میلیارد ریال و ساختمان آموزشی نیشابور به متراژ ۱۹۰۰ مترمربع و هزینه بالغ بر ۱۵ میلیارد ریال جمعا به ارزش ۳۰ میلیارد و پانصد میلیون ریال بهره برداری شد.

عضو شورای دانشگاه پیام نور کشور با اشاره به وجود ۴.۵ میلیون دانشجو و ۷۰ هزار عضو هیات علمی در کشور، با اشاره به سیاست گذاری های صورت گرفته به منظور افزایش رشد کیفی در دانشگاه ها افزود: به لطف خدا در دوره جدید مدیریت در دانشگاه پیام نور، انسجام بسیاری خوبی بوجود آمده است و حرکت پرشتاب علمی و تحولات بسیار در مدت زمان محدود بوجود امده است.

وی افزود: دانشگاه پیام نور می تواند در حوزه فرهنگ در بین سایر دانشگاهها پرچم دار باشد و استقرار عدالت آموزشی در این دانشگاه به دلیل شرایط بسیار مناسب تحصیلی و شهریه پایین قابل لمس است.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: