عضو شورای نظارت بر صدا و سیما گفت: اولین مناظره شش نامزد روز جمعه ساعت ۴ بعدازظهر از دو شبکه یک و خبر سیمای جمهوری اسلامی ایران و رادیو ایران پخش می‌شود.

به گزارش ثامن پرس،عضو شورای نظارت بر صدا و سیما در کمیسیون بررسی تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری اظهار امیدواری کرد مناظرات نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری با قوت و در زمان موعد خود انجام شود.

سیداحسان قاضیزاده هاشمی در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما با بیان اینکه از امروز ضبط برنامه‌های  انتخاباتی نامزدهای ریاست جمهوری آغاز شده است، افزود: از فردا چهارشنبه نیز پخش برنامه‌های نامزدهای ریاست جمهوری با حضور یکی از نامزدها در گفتگوی ویژه خبری آغاز می‌شود و این برنامه‌ها تا یک روز قبل از 29 اردیبهشت ادامه خواهد داشت.

وی گفت: دو شب پیش مراسم قرعه‌کشی برنامه‌های تلویزیونی نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری با حضور نمایندگان کاندیداها برگزار شد و ان‌شاءالله به‌حول و قوه الهی و خواست مردم ایران برای پخش زنده مناظرات انتخاباتی، اولین مناظره شش نامزد روز جمعه ساعت 4 بعدازظهر از دو شبکه یک و خبر سیمای جمهوری اسلامی ایران و رادیو ایران پخش می‌شود.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: