سخنگوی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی استان خراسان رضوی از راه‌اندازی ستادهای مردمی این جبهه در تمامی شهرستان‌های استان خراسان رضوی خبر داد.

به گزارش ثامن پرس،حجت‌الاسلام مجید نصیرایی اظهار داشت: با تلاش‌های صورت گرفته در حال حاضر ستادهای شهرستانی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در سراسر خراسان رضوی راه‌اندازی شده و برنامه‌ریزی‌های تبلیغی مناسبی هم برای مناطق در دستور کار قرار گرفته است.

سخنگوی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی خراسان رضوی بیان کرد: نشست‌ها و فعالیت‌های شهرستانی هم از مدتی قبل آغاز شده است و خوشبختانه در تمامی شهرستان‌های استان خراسان رضوی در حال حاضر رابطان جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در حال فعالیت هستند.

نصیرایی گفت: خوشبختانه شور و نشاط جدی در میان نیروهای انقلاب و همه نیروهای مردمی که علاقه مند به تغییر وضع موجود هستند شکل گرفته است و این مهم به ویژه در میان جوانان مشهود است.

وی ادامه داد: تمامی فعالان به دنبال رقم زدن یک جشن بزرگ انتخاباتی در درجه اول در روز 29 اردیبهشت ماه هستند تا بتوانند بیش از پیش در سرنوشت خود ایفای نقش کنند، اعتقاد داریم در حال حاضر کارگاه عظیمی برای فعالیت در زمینه‌های سیاسی و اقتصادی و فرهنگی ایجاد شده و باید از این ظرفیت به نحو مطلوب استفاده کنیم.

نصیرایی افزود: اعتقاد اصلی ما این است که وضعیت موجود زیبنده نظام و مردم نیست و ان شاء الله همگی آماده هستیم تا یک نه بزرگ به شرایط فعلی داشته باشیم.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: