معاون طرح و برنامه راهبردی سپاه پاسداران گفت: سپاه در راستای دغدغه‎‌های رهبر انقلاب حرکت‌های بسیار خوبی آغاز کرده و ما امیدواریم با تشکیل قرارگاه شهید برونسی به زودی خبر رفع مشکلات حاشیه شهر مشهد را به ایشان بدهیم.

به گزارش ثامن پرس، سردار محمد تولایی معاون طرح و برنامه راهبردی سپاه پاسداران در ششمین جشنواره استانی مالک اشتر بسیج که در سالن اجتماعات سپاه امام رضا (ع) برگزار شد، با بیان اینکه امروز دنیا نظاره‌گر حرکت ماست، اظهار کرد: مسضعفان و محرومان جهان چشم امیدشان به جمهوری اسلامی است که به همین علت بدخواهان نظام کینه خود را نسبت به این نظام بیان می‌کنند و لحظه‌ای آرام نمی‌نشینند.

 

وی تصریح کرد: هر چه بیشتر از این انقلاب می‌گذرد کار دشوارتر می‌شود و شرایط نیز پیچیده تر. که در این شرایط کار مدیران نیز سخت‌تر شده که با راه‌کارهای سنتی نمی‌توان با دشمن مبارزه کرد بنابراین باید با دقت بیشتری مراقب تحرکات دشمن باشیم.

 

سردار تولایی خاطرنشان کرد: رهبر معظم انقلاب در ارتباط با حاشیه شهر مشهد دغدغه‌های بسیاری دارند که سپاه پاسداران در راستای منویات و دغدغه‎‌های ایشان حرکت‌های بسیار خوبی را آغاز کرده است که ما امیدواریم با تشکیل قرارگاه شهید برونسی به زودی خبر رفع مشکلات حاشیه شهر مشهد را به مقام معظم رهبری اعلام کنیم.

 

معاون طرح و برنامه راهبردی سپاه پاسداران یادآور شد: کودتای ترکیه در شرایطی رخ داد که در سوریه فشارهای بسیاری به رزمندگان مقاومت وارد می‌شد.

 

وی با بیان اینکه اتحاد میان خبائث دنیا رزمندگان را تحت فشار بسیاری قرار داده است، بیان کرد: کودتا باعث می‌شود ترکیه در این معادله جای خود را تغییر دهد.

 

سردار تولایی متذکر شد: این جریانی است که خداوند قدرت ما را زیاد کرد بدون اینکه ما تصور آن را داشته باشیم.

 

معاون طرح و برنامه راهبردی سپاه پاسداران با تاکید بر اینکه نباید به نظام برنامه‌ریزی خود نگاه سکولار داشته باشیم، ابراز کرد: اگر این چنین نشود رسالت بزرگ پاسداری از انقلاب قابل انجام نیست بنابراین باید به نصرت الهی امید داشته باشیم.

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: