نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت : وظیفه نماینده ولی فقیه این است که نقد کند تذکر دهد ویا تشکر کند که اگر این تذکر وًنقد را انجام داد به وظیفه خود عمل کرده است.

به گزارش ثامن پرس؛ آیت الله علم الهدی امروز در جلسه شورای اداری استان افزود: از بعضی صحبت های ما ازرده خاطر نشوید،ما طلبه هستیم و ممکن است حرفهایی که ما میزنیم ٨٠ درصد انها به مذاق خیلی ها خوش نیاید.

 نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی افزود: همانطور که ولی فقیه دو وظیفه مرجعیت و رهبری را برعهده دارد ما نیز به عنوان نماینده ولی فقیه این دو مهم را در استان بر عهده دارم.

آیت الله علم الهدی در ادامه با بیان اینکه شهیدان رجایی و باهنر دو معلم بودند و خصلت یکسان هر دو اموزش بود گفت : علت اینکه این دو معلم را در عرصه کارگزاری نظام می شناسیم خاصیت ارزشمند آموزشی انهاست که ان اخلاص در عمل و کار بود.

وی با بیان اینکه احیای دین و ارزش های دینی از دیگرخصوصیات این دو بزرگوار بود، افزود: خصوصیت مهم دولت این دو بزرگوار علاوه بر خدمت به مردم خدمت به ارزش های دینی بود و اینها اموزشی بود که بر حسب ویژگی معلمی خود به دولت دادند .

آیت الله علم الهدی تاکید کرد: اگر خدمت به دین در راس خدمت به مردم قرار گرفت ان فرد یک کارگزار خادم است ولی اگر قرار نگرفت عنصر خاین بوجود می اید

وی گفت: سمت نباید در نظام الهی به عنوان شغل انتخاب شود باید خدمت باشد نباید در ردیف سایر مشاغل قرار گیرذ، در نظام الهی مسوولیت و مدیریت شغل نیست بلکه امانتی است که پذیرفتید ؛ مدیران باید امانتی که بر دوش انها قرار داده شده به نحو احسنت انجام داده نه اینکه به عنوان یک موقعیت ممتاز اجتماعی که درهاله قدرت برای او بوجود امده استفاده کند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: