مشخص است که پلاسکو هم نیست که لازم باشد برایش کمیته حقیقت یاب و داغ کردن ماجرا به هر بهانه ای صورت گیرد. فاجعه ای انسانی تا بدین حد که مقصر اصلی آن، دولت روحانی است باید با بی محلی و سردی تمام روبرو شود..

به گزارش ثامن پرس،لوکوموتیو معدن گلستان قراضه است، یک باتری چند ده هزار تومانی هم ندارد آنسو حسن روحانی به هر میتینگی که می رود بادمجان های دور قاب چین، پیش از تشریف فرمایی این 4درصدی اشرافی، برایش سیستم های تهویه هوا و ایرکاندیشن های چند صد میلیونی تعبیه می کنند، ولی معدن گلستان بدلیل باتری به باتری کردن یک لوکومتیو قراضه منفجر می شود. معدن گلستان حتی یک سنسور چند ده هزار تومنی نشت گاز نداشت..

 

 آخر چه توقعی از جهانگیری اصلاح طلب (یارکمکی جدید روحانی) و مراد پیرش می توان داشت که به فکر معدنچیان 96 درصدی گلستان باشند وقتیکه حتی کودک 10 ساله این مملکت هم به یاد دارد که در مناظره92 یار کمکی اسبق روحانی (عارف)، حتی تصویر معدن را نمی شناخت و با آن بیگانه بود و هشت سال بعنوان معاون اول رییس جمهور پول مفت گرفته بود و معدن را گردشگاه خوش آب و هوا و ییلاقی می دانست، این است مافیای 4درصدی.

 

معلوم است که تا دولت پیر 4درصدی مستقر است، کارگران 96درصدی معدن باید هم در عمق بی اکسیژن زمین عرق بریزند و شرمنده وام های نپرداخته چندرغازی خود و محرومیت زن و بچه شان باشند و صفدر و غندالی و سرخه ای و حسین فریدون و جماعت اقلیت 4درصدی توی گوش حقوقهای نجومی بزنند و از دور به ریش جماعت 96درصدی بخندند.

 

دیگر کسی نیست که شک داشته باشد، جان کارگر، جان کولبر، جان معدنچی، جان هیچ کس از مردم عادی ایران برای این جماعت ذره ای ارزشی ندارد.. که دولت میلیاردرها حتی حاضر نشده برای مرگ بیش از 60 تا 120 نفر از کارگران زحمتکش این کشور، عزای عمومی اعلام کند.. یعنی مصیبت دهها کارگر در برابر جان یک " آیت الله " شان هم نیست. 
و مافیای تبلیغاتی شان را ببینید. وای اگر یک ضدانقلاب گروهک پژاک یا منافقین یا یک بهایی مثلا اعتصاب کرده بود، دولتمردان و نمایندگان و عناصر 4 درصدی و مافیای رسانه ای آنها چه آه و ناله ها و شکوائیه ها که راه نمی انداختند.. و حالا همگی صُمّ و بُکم

 

مشخص است که پلاسکو هم نیست که لازم باشد برایش کمیته حقیقت یاب و داغ کردن ماجرا به هر بهانه ای صورت گیرد. فاجعه ای انسانی تا بدین حد که مقصر اصلی آن، دولت روحانی است باید با بی محلی و سردی تمام روبرو شود.. 
تا مافیای4درصدی به دست مردم رنج کشیده نابود نشود، آش همان آش است و کاسه همان کاسه.  

 

شک نکنید اگر وضع عوض نشود، در دولت 4درصدی آینده اختلاس های صندوق فرهنگیان بازهم با اسامی دیگر ادامه خواهد یافت، و معدنچیان و کارگران بیشتری زیر پای جماعت زالوی4درصدی قربانی زیاده خواهی پیرمردان سیری ناپذیر لیبرال خواهند شد.

 

اتحاد رییسی با قالیباف ریشه های پیچک لیبرالیزم را خشک خواهد کرد و این انگل ویرانگر را از نظام دفع خواهد کرد. انقلابی ها، به خون شهدا سوگند، متحد شوید و هم قسم. 29 اردیبهشت، پهلویِ ثانی لیبرال و کوتوله های 4درصدی اشرافی را با اردنگی به دَرَک بفرستید و 96 درصدی های ستمدیده را حاکم بر سرنوشت خود کنید. 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: