دبیر کانون شوراهای اسلامی کار خراسان‌رضوی گفت: دولت تدبیر و امید با وجود تمام وعده‌هایی که برای آزادی بیان می‌دهد این حق را از تشکل‌های کارگری به ویژه در خراسان رضوی گرفته است.

به گزارش ثامن پرس، حمید زینلی اظهار  داشت: رئیس‌جمهور ‌‌در حالی که وعده آزادی‌بیان را به همه اقشار جامعه می‌داد، به سر کار آمد و این موضوع حداقل در مورد تشکل‌های کارگری به‌ویژه در خراسان‌رضوی که درست از آب درنیامده است.

وی بیان کرد: هم‌اکنون در ‌خراسان‌رضوی صدای تمام افرادی که در حوزه کارگری نظری مخالف با نماینده وزارت کار در خراسان‌رضوی داشته باشد، خفه شده و حتی حق صحبت به مخالفان هم داده نمی‌شود.

دبیر کانون شوراهای اسلامی کار خراسان‌رضوی با بیان اینکه ما کارگران در سر سودای دنیا نداشته و تنها برای حفظ حقوق همکاران خود تلاش می‌کنیم، خاطرنشان کرد: دولت حق ورود به مسائل داخلی تشکل‌های کارگری را ندارد اما هم‌اکنون شاهدیم مدیرکل کار خراسان‌رضوی خلاف موضوعات قانونی در تعیین رئیس کانون شوراهای اسلامی کار خراسان‌رضوی وارد عمل شده است.

زینلی بیان کرد: همواره حمایت از حقوق کارگر یکی از موضوعات مورد بحث در شعارهای انتخاباتی است اما ما در کابینه دولت یازدهم هیچ عزمی برای دستیابی به حقوق کارگران ندیدیم.

وی ادامه داد: در همین راستا جمعیت کارگری استان خراسان‌رضوی به‌ویژه کانون شوراهای اسلامی کار استان دفاع تمام قد خود با تمام امکانات و ابزارهای در دسترس از حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی را اعلام داشته و کاندیدای اصلح خود را ایشان می‌داند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: