مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری مشهد از راه‌اندازی 5 بازار سیار جدید در سطح شهر مشهد خبر داد.

به گزارش ، احمد محبی عنوان کرد: این سازمان به منظور جلوگیری از پراکندگی دست‌فروشان در معابر سطح شهر و رفاه حال شهروندان و زائران، اقدام به افزایش بازارهای سیار و راه‌اندازی 5 بازار سیار جدید کرده است.

وی با اشاره به اینکه مشهد یکی از کلانشهرهای موفق در زمینه ساماندهی مشاغل غیررسمی و کاذب بوده است، بیان کرد: بیش از 23 بازار سیار شامل 15روز بازار، 3 شب‌بازار و 5 عصر بازار جهت ساماندهی و دسته‌بندی دست‌فروش‌ها در مناطق مختلف شهر در حال فعالیت هستند.

مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری مشهد در خصوص بازارهای سیار جدیدی که راه‌اندازی شده است، خاطرنشان کرد: این بازارها با ظرفیت مجموعا 500 نفر واقع در قاسم‌آباد امامیه 15، دانش غربی بین دانش 12 و 14، خیابان حر جنب بوستان رجاء، خواجه‌ربیع جنب آرامگاه و بولوار مجیدیه مجیدیه 33 راه‌اندازی شد این امر در کاهش مزاحمت‌ها، سد معابر و ازدحام خیابان‌ها موثر بوده که مورد رضایت شهروندان قرار گرفته است.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: