مهدی رضوی کیا گفت: از آنجا که مشهد مقدس پایتخت معنوی ایران اسلامی، در سال 2017 به عنوان پایتخت فرهنگ اسلامی انتخاب شده است، فراخوان شعار مردمی برای مشهد 2017 منتشر شده است تا بهترین ایده پیشنهادی برای این سال انتخاب شود.

به گزارش ثامن پرس، مدیر روابط عمومی و بین‌الملل شهرداری مشهد گفت: از آنجا که مشهد مقدس پایتخت معنوی ایران اسلامی، در سال 2017 به عنوان پایتخت فرهنگ اسلامی انتخاب شده است، فراخوان شعار مردمی برای مشهد 2017 منتشر شده است تا بهترین ایده پیشنهادی برای این سال انتخاب شود.

مهدی رضوی‌کیا با اشاره به محورهای مورد نظر در این فراخوان افزود: افراد علاقه‌ مند به شرکت در این فراخوان، می‌ توانند درباره محورهای مشهد، زیارت و معنویت، زندگی و مشهد، گردشگری و طبیعت مطالب مورد نظر خود را ارسال کنند تا پس از داوری، به عنوان شعار مردمی برای مشهد  2017 انتخاب شود.

مدیر روابط عمومی و بین‌الملل شهرداری مشهد مهلت ارسال آثار را تا 30 مهر امسال اعلام کرد و گفت: علاقمندان می‌توانند بهترین و زیباترین شبه جمله، کلمه و یا عبارت کوتاه خود را به سامانه پیامکی 30000137 ارسال کنند.

رضوی‌ کیا افزود: علاقمندان می‌ توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر و اطلاع از قوانین جشنواره به سایت 2017mashhad.ir مراجعه کنند.

او با اشاره به اهدای تندیس و لوح سپاس به بهترین شبه جمله، کلمه یا عبارت افزود: جوایز در نظر گرفته شده این فراخوان، شامل هشت نیم سکه بهار آزادی برای شهروندان مشهدی و هشت سفر زیارتی به مشهد مقدس برای شهروندان دیگر شهرهای کشور است و جوایزی نیز شامل تندیس و لوح سپاس به همراه هدایای نفیس شهروندی برای 88 نفر از منتخبان داوری در نظر گرفته شده است.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: