تولیت آستان قدس رضوی در آستانه دهه کرامت و میلاد مبارک فاطمه معصومه و امام رضا (ع) پستی در صفحه توییتر به اشتراک گذاشت.

به گزارش ثامن پرس،حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی، تولیت آستان قدس رضوی، در آستانه آغاز دهه کرامت و  میلاد پربرکت  فاطمه معصومه و حضرت امام رضا (ع)،  روز دوشنبه با خدام حرم مطهر رضوی دیدار کرد. تولیت آستان قدس رضوی در این دیدار نکاتی را درباره نحوه برخورد با زائران و مجاوران بارگاه امام هشتم مطرح کرد و خادمان را به برخورد مناسب و شایسته توصیه نمود.

حجت الاسلام رئیسی در جمع خدام بیان داشت: "در این آستان نورانی به گونه‌ای که مورد رضا و پسند حضرت ثامن الحجج است، باید پذیرای زائران بود. میهمان نوازی از زائران امام الرئوف باید به نحوی باشد که پس از ترک حرم، زائر احساس کند گرامی داشته شده است.

هر اقدامی در بارگاه رضوی باید در راستای افزایش آسایش و رضایت زائران باشد و اگر قرار است پروژه‌ای عمرانی اجرا شود که به موجب آن رواق یا معبری مسدود می‌شود، لازم است در رابطه با دلیل این انسداد به زائران توضیح داده شود."

تولیت آستان قدس رضوی مهم ترین سخن خود در این دیدار را در صفحه توئیتر  منتشر کرد. او در این پیام نوشت: " اگر فردی با ظاهری نامناسب به قصد تشرف به حرم آمد، تذکر به و باید با خوش‌رویی باشد، این افراد دلداده امام هشتم (ع) هستند".

 رئیسی

انتهای پیام/

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: