در پی انتشار تصاویر بدون حجاب آزاده نامداری در فضای مجازی، وی مجددا در صفحه اینستاگرام متن کوتاهی را به اشتراک گذاشت.

به گزارش ثامن پرس،آزاده نامداری مجری مشهور تلویزیون که با اجرا در برنامه "تازه‌ها" در سیمای خانواده به شهرت رسید چندی پیش به همراه همسر و دخترش به شهر ژنو سوییس سفر کرد و  عکس‌های بی حجاب وی در فضای مجازی منتشر و بازتاب گسترده‌ای داشت.

وی امروز پستی را در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد و نسبت به حواشی ایجادشده پیرامون انتشار عکس‌هایش در سوییس واکنش نشان داد و و از مردم یک درخواست کرد.

آزاده نامداری در صفحه اینستاگرام خود نوشت:

"سلام. روزهای تلخی بر من و همسر و خانواده ام گذشت، چرا که محکوم شدیم به آنچه که در خیالمان هم نمی‌گنجید. ما صدها کاستی و نقص داریم و خود آگاهتر از همه بدان می‌باشیم، اما بدانیم آن همه قضاوت درست و نادرست در مورد رفتار، گذشته و خانواده ما، بیش از آن که نقد ما باشد، نقد جامعه ماست.

نه از مغرض‌ها که هرچه کنی، حرف خودشان را می‌زنند و تصمیم خودشان را حق مطلق می‌دانند. نه از لشکر بافنده‌ها که بی‌ترس از خدا هر جایی دغل و دروغ می‌سازند و هر جمله و کلمه‌ای را به لب می‌آورند.

نه از قضاوت گران سرخود که دانسته و ندانسته هر تهمتی می‌زنند و هر بهتانی می‌بندند و نه از بددل‌هایی که از تماشای رنج دیگران لذت می‌برند و از غصه بقیه شاد می‌شوند،توقعی ندارم. من آزاده نامداری، از خواهران و برادران مومنم می‌خواهم که مرا عفو کنند و بدانند حقایقی هست که نمی‌دانند. شاید روزی برسد که دیگر نیازی به توضیح نباشد و همه چیز آشکار شود.من همواره مهر شما را در همه شرایط زندگیم فراموش نمیکنم وامیدوارم این بارهم درکم کنید.ممنونم."

 درخواست جدید آزاده نامداری از مردم پیرامون عکس های بی حجابش

انتهای پیام/

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: