مدیر مجموعه ورزشی ثامن‌الائمه مشهد گفت: مشکل بیمه ورزشگاه ثامن مشهد حل شد.

به گزارش ثامن پرس،مهدی سلاطین اظهار داشت: در ارتباط با برطرف‌شدن مشکل اسکوربرد ورزشگاه تامین اعتبار انجام شده و مناقصه‌ای در این زمینه به‌زودی برگزار می‌شود تا اسکوربردی جدید در ورزشگاه نصب شود.

وی با بیان اینکه تا مشخص‌شدن برنده مناقصه و نصب اسکوربرد حداقل یک ماه زمان به خواهد انجامید، تصریح کرد: تنها ورزشگاهی که در کشور رایگان در اختیار دو تیم پدیده و سیاه‌جامگان قرار می‌گیرد و بر این اساس قرار بر این بوده که انجام امور مربوط به زیرساخت‌‌ها توسط دو باشگاه انجام شود.

 مدیر مجموعه ورزشی ثامن‌الائمه مشهد گفت: چمن ورزشگاه را در فصل آینده تعویض خواهیم کرد و دلیل عدم تعویض آن در سال جاری این است که اگر این اتفاق در رخ می‌داد، تیم‌‌های استان ورزشگاهی برای انجام بازی‌ها نداشتند.

سلاطین در ارتباط با بیمه‌نامه ورزشگاه بیان کرد: در دو بازی ابتدایی لیگ ورزشگاه از فصل قبل بیمه بوده و در فصل جاری بنا بر این بوده است که دو تیم سیاه‌‍‍‌جامگان و پدیده هزینه آن را برعهده گرفته تا ورزشگاه را بیمه‌ کنند.

وی اظهار داشت: برای حل این مشکل نیز شخصا اقدام کرده و ورزشگاه را بیمه کردم و هزینه 11 میلیون تومانی برای بیمه داخل و خارج ورزشگاه پرداخت کردم و هزینه را از باشگاه پدیده دریافت و باشگاه سیاه‌جامگان هنوز این مبلغ را پرداخت نکرده است.

مدیر مجموعه ورزشی ثامن‌الائمه مشهد گفت: از مزیت‌های استادیوم ثامن ورود و خروج تماشاگران و پارکینگ بدون هیچ مشکلی است. 15 سال این ورزشگاه فعالیت کرده و در بخش‌های نرم‌افزاری دچار مشکل است و در ارتباط با این موضوع باید تدابیری اندیشیده و فکر اساسی در این ارتباط انجام شود.

سلاطین اظهار داشت: پیمانکار ورزشگاه امام رضا(ع) اعلام کرده که بازی‌ها در این ورزشگاه هر دو هفته یکبار انجام شود و اگر فشار به چمن بیاید چمن دچار مشکل می‌شود که این موضوع لزوم اهمیت رسیدگی به ورزشگاه ثامن را نشان می‌دهد.

وی خاطرنشان کرد: ورزشگاه ثامن برای حل شدن تمام مشکلات و صفر شدن آنها نیازمند 5 میلیارد تومان اعتبار است و اگر این اعتبار برسد شرایط این ورزشگاه ایده‌ال می‌شود.

انتهای پیام/

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: