یکی از فعالیت های خوب سینمای ایران در دولت دکتر روحانی، تلاش برای اکران فیلم ایرانی در خارج از کشور است،که آورده مالی و معنوی مناسبی برای سینمای ایران داشته است.

به گزارش ثامن پرس،اخیرا شنیده شده افراد برنامه گذار تیزری پخش کرده اند که استند آپ کمدی مهران مدیری وسیامک انصاری در کانادا برگزار خواهد شد.

مهران مدیری هنرمند تلویزیون ملی ایران و کارگردان سینما و سیامک انصاری از هنرمندان مورد اقبال بوده و طبیعی است در هرجای دنیا برنامه داشته باشند.

اما دریافت گزارشهای خبری از برنامه بزرگداشت لیلا حاتمی ونبود برخورد حرفه ای درمیان برگزارکنندگان و عدم استقبال مخاطبان از آن برنامه و اجرای بخشی از برنامه توسط گروههای معاند این نگرانی رابه وجود اورده است که مهران مدیری هنرمند ملی در دامی گرفتار امده باشد که هر علتی حتی مالی باعث جواب مثبت این هنرمند شده باشدلازم است تمهیدات و مخاطرات را در نظر گیرد.

کانادا با حضور ایرانیان بسیار واز طرفی قطع ارتباط دولت کانادا با ایران موقعیت خاصی دارد که حفظ پرستیژ ایران و فرهنگ و هنر ایران  را از اهمیتی دو چندان برخوردار می کند.

اگر نیاز مالی باعث می شود که هنرمندان ملی و جهانی ما در این شوها شرکت کنند بر مسولین لازم است که  مشکلات آنان را در نظر گیرند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: