کاروان ایتام و بی‌سرپرستان بهبهانی به همت گروه جهادی مهدی یاوران شهرستان بهبهان به حرم مطهر رضوی مشرف شدند.

به گزارش ثامن پرس،علی‌رضا طیبی اظهار داشت: کاروانی متشکل از بانوان بی‌سرپرست و فرزندان ایتام مناطق محروم شهرستان بهبهان برای نخستین بار به آستان ملائک پاسبان رضوی قدم گذاشتند.

مسئول گروه جهادی «مهدی یاوران بهبهان» افزود: تمام هزینه‌های ایاب و ذهاب و اسکان این کاروان را جمعی از خیّرین بهبهانی تقبل و در طول سه شبانه روز اقامت در مشهد مقدس نیز با همکاری معاونت امداد مستضعفان آستان قدس رضوی، این کاروان میهمان خوان باکرامت حضرت رضا(ع) خواهند بود.

طیبی ادامه داد: گروه جهادی «مهدی یاوران» شهرستان بهبهان از چندسال پیش با حضور جمعی از جوانان مومن و انقلابی و با هدایت روحانیت شهرستان، ضمن شناسایی خانواده‌های آسیب دیده و مستضعف به یاری آنان شتافته و خدمات مختلف فرهنگی، عمرانی، اعتقادی، آموزشی، ورزشی و کمک هزینه‌های تحصیلی و جهیزیه نوعروسان را به آنان ارائه می‌دهد.

مسئول گروه جهادی «مهدی یاوران» همچنین به راه‌اندازی سلسله «اردوهای درد» اشاره و گفت: هدف این کار را آشنایی مسئولین و مردم با شرایط حاد اقشار مستضعف بیان کرد.

وی در پایان ضمن دعوت از اقشار مختلف جامعه برای امدادرسانی به مستضعفین، این خدمات را اقدامی در جهت ریشه‌کن کردن فقر مطلق از جامعه اسلامی دانست که از مهمترین دغدغه‌های رهبر معظم انقلاب اسلامی در سال‌های اخیر است.

انتهای پیام/

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: